Satefix Flex
اکتبر 15, 2018
Satex Redoz
اکتبر 15, 2018

چسب کاشی ضخیم و نازک با گیرش هیدرولیکی و اصلاح شده با پلاستیک

خواص

این محصول یک محصول با کیفیت بالا، بدون جریان و ملات ترازکننده با سهم بالایی از مصالح مصنوعی می‌باشد. این یک محصول با گیرش هیدرولیکی است و در طی یک زمان 3 ساعته اجرا می‌شود. ملات کاشی در برابر آب، هوازدگی، گرما و یخبندان پس از سفت شدن مقاوم است و بنابراین برای کاربریهای داخلی و خارجی مانند محیطهای زیر آب دائمی مناسب است.

ویژگیهای اصلی:

- زمان گیرش طولانی - برای کاربریهای داخلی و خارجی - برای کاربری با ذخیره زمان حتی در سطوح بزرگ - بدون افتادگی و با مقاومت چسبندگی بالا - مناسب برای چسبندگی لایه نازک و ضخیم - برای نواحی غرقاب و در معرض آب این محصول برای تراز کردن سطوح ناهموار تا ضخامت 10 میلیمتر مناسب است.

حوزه‌های کاربرد

این محصول برای موارد زیر مناسب است:

- دیوارهای سرامیکی و کاشی‌های کف، موزاییک، مرمر، گرانیت، سنگواره‌های ریز، سنگهای دستی، کاشی‌های مربعی، کاشی‌های کلینکر، بردهای سبک و بردهای با فوم صلب - بر روی سطوحی مانند بتن، اندود سیمانی، قطعات کف، کلینکر، بردهای کاشی، بتن سبک وزن و بتن فوم

اطلاعات محصول

مواد پایه: سیمان، فیبر منتخب، مصالح مصنوعی و افزودنی‌ها رنگ: سفید، خاکستری شکل: پودر دانسیته حجمی: درحدود 1.4 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب دانسیته پس از اختلاط: درحدود 1.6 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب نسبت اختلاط: 25 کیلوگرم محصول با 6 تا 6.5 لیتر آب ابزار کار: ماله نرم یا دندانه‌دار ضخامت لایه: 3 تا 10 میلیمتر زمان مورد نیاز برای کار: حدود 3 ساعت در دمای 20 درجه دمای کار: بالای 5 درجه (هوا و سطوح) زمان آماده برای چسبندگی: حدود 40 تا 45 دقیقه زمان آماده برای عابر و دوغاب: حدود 24 ساعت مصرف: حدود 1.6 کیلوگرم بر مترمربع برای هر میلیمتر ضخامت پاک کننده: آب (در هنگام تازه بودن ملات)

دستور العمل کار آماده‌سازی سطوح:

سطوح باید صلب، باربر، پایدار از لحاظ ابعادی، عاری از گرد و غبار، کثیفی، روغن، گریس و خرده ریز باشد. برای پاک کردن روغن و گریس Satex CL توصیه می‌شود. رنگهای گچی و لاکی باید توسط ابزار مکانیکی از بین روند و سطح با پرایمر Satex TG پوشانده شود. پلاسترهای گچی نیز باید با ابزار مکانیکی زبر شده و با پرایمر Satex TG پوشانده شوند. سطوح خیلی متخلخل و بردهای گچی پیش‌ساخته باید با Satex TG پرایمر شوند. اختلاط: مقدار 25 کیلوگرم از محصول با 6 تا 6.5 لیتر آب ترکیب می‌شود. برای بدست آمدن ملات بدون کلوخه محصول با همزن داخل آب همزده می‌شود. ملات برای استفاده بیش از 2.5 ساعت تهیه نشود. کاربرد: چسب را با استفاده از یک ماله نرم دندانه‌دار اجرا کنید و با شانه تراز نمایید. مصالحی که باید بچسبند باید داخل ملات تازه قرار گیرند و سپس بر روی سطح فشار داده شوند. باقی‌مانده‌های ملات با یک اسفنج تر پاک شوند. ابزار کار را بلافاصله پس از استفاده با آب تمییز کنید. دوغاب‌ریزی: درزه‌ها را می‌توان پس از 24 ساعت با استفاده از ملاتهای دوغابی اصلاح شده با پلاستیک Satefuge N یا Flex دوغاب‌ریزی نمود. در هنگام نیاز به درزهای انبساط یا اتصال، توصیه می‌شود از عایقهای الاستومر با کیفیت بالا مانند Satex SLN استفاده شود.

مصرف

در حدود 1.6 کیلوگرم بر متر مربع به ازای 1 میلیمتر ضخامت کار می‌باشد.

حمل و نقل و نگهداری

محصول Sate fix sT در بسته‌های 25 کیلوگرمی و رنگهای سفید و خاکستری موجود است. در محیط خشک و در بسته‌بندی اصلی تا حداقل 12 ماه قابل نگه‌داری می‌باشد.