Sate PUR INJ
اکتبر 16, 2018
Satex DFolie
اکتبر 16, 2018

Satex BDach

ضدآب مقاوم در برابر اشعه UV با پایه اندود قیری لاستیکی

خواص

این محصول دارای خصلت الاستیک بالا، بدون حلال، کاربرد به صورت سرد و با پایه اندود قیری لاستیکی می‌باشد. این محصول در برابر اشعه‌های UV و شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم می‌باشد. اگر این محصول با کاتالیزورش به کار رود، باعث خشک شدن راحت آن در شرایط بد آب و هوایی می‌گردد. این محصول در زیر خاک و در جهات افقی و عمودی به کار می‌رود.

حوزه‌های کاربرد

این محصول به عنوان ضد آب برای تراسها و سقفهای پوشیده شده با فلز، فولاد، روی و در معرض آفتاب مستقیم، PVC، آبروهای بتنی، در بالکنها زیر سرامیکها و روی فونداسیونها به کار می‌رود.

اطلاعات محصول

ظاهر: مایع قهوه‌ای تیره، دانسیته: در حدود 1 گرم بر سانتی‌متر مکعب در دمای 20 درجه نسبت مواد جامد: در حدود 60 درصد بر اساس وزن مقدار pH: در حدود 10.5 الاستیسیته: بالاتر از 600 درصد مقاومت در برابر سرما: بدون هرگونه ترک مقاومت در برابر آب: مقاوم در برابر آب دمای کار: بین 5 درجه سیلیوس تا 35 درجه سلسیوس مقاوم: بین 10- درجه سیلیوس تا 120 درجه سلسیوس

دستورالعمل کار

سطوح می‌توانند خشک یا نمزده باشند اما باید عاری از گرد و خاک، چربی یا تکه‌های ریز باشند. ملات باقی‌مانده بر روی سطوح باید تمییز شوند. بتن، پلاستر، ملات، پوششهای قیری، فلز، چوب، روی، PVC، بتن متخلخل و آزبست سطوحی هستند که این محصول بر روی آنها کاربرد دارد. مطابق با میزان جذب سطح، Satex BDach به نسبت 1 به 2 یا 1 به 3 با آب رقیق شده و به عنوان پرایمر استفاده می‌شود. در سطوح فلزی پرایمر باید استفاده شود. بعد از اینکه حلال خشک شد، محصول اجرا می‌شود. به طور کلی پس از خشک شدن حلال، لایه‌های اصلی اجرا می‌گردند. این محصول توسط غلطک، قلم مو و ماله اجرا می‌شود. پس از اینکه لایه اول خشک شد لایه دوم اجرا می‌شود (پس از 24 ساعت). حداقل 2 لایه باید اجرا شود. در سطوح بحرانی پس از لایه اول یک لایه خمیر نرم Satex Band 2.5/1100 یا 2.5/25 اجرا میگردد. پس از آن در بالا با Satex BDach پوشیده می‌شود. در طی کار در سطل باید بسته باشد. محصول ترکیب شده با تندگیر باید ظرف 2 ساعت مصرف شود.

مصرف

- به عنوان پرایمر: با نسبت 1:2 یا 1:3 با آب رقیق می‌شود (حدود 120-130 گرم بر مترمربع) - به عنوان پوشش: در هر لایه 1 کیلوگرم بر متر مربع (حداقل 2 لایه)

حمل و نقل و نگهداری

Satex BDach در بشکه 20 کیلوگرمی موجود است. در بسته‌های اصلی تا 9 ماه و دور از یخبندان نگهداری شود. قبل از استفاده خوب تکان دهید.

ابزار آلات و پاک کننده‌ها

از قلم مو، غلطک و ماله استفاده شود. هنگامیکه Satex BDach تازه است می‌توان آنرا با آب پاک کرد. هنگامیکه خشک شد می‌توان با تینر V100 آنرا پاک کرد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.