Satex B Plus
اکتبر 16, 2018
Satex SLN
اکتبر 16, 2018

ملات چسبنده ویژه پانل عایق با پایه سیمانی و اصلاح شده با پلاستیک

خواص

این محصول برای پانلهای عایق گرما در سیستم SATEX Thermo تهیه شده است. این محصول با آب ترکیب شده و براحتی قابل استفاده می‌باشد.

ویژگیهای اصلی:

- کاربرد آسان - زمان زیاد برای استفاده - کیفیت بالای چسبندگی - مقاوم در برابر هوازدگی، آب، گرما و یخبندان پس از سفت شدن

حوزه‌های کاربرد

این محصول جهت چسباندن پانلهای عایق مانند پلی استرن در سیستمهای Satex Thermo می‌باشد.

اطلاعات محصول

مواد پایه : سیمان، مصالح مصنوعی و سنگدانه رنگ: خاکستری شکل: پودر دانسیته حجمی: در حدود 1.5 کیلوگرم بر دسی‌متر مکعب دانسیته ملات: در حدود 1.7 کیلوگرم بر دسی‌متر مکعب دمای کار: بالای 5 درجه تا 30 درجه (هوا و سطوح) ابزار کار: ماله ضخامت لایه: حداکثر 10 سانتیمتر زمان استفاده: در حدود 4.5 ساعت زمان چسبیدن: در حدود 35 دقیقه پاک کننده: آب (در هنگام تازه بودن)

دستورالعمل کار آماده‌کردن سطوح:

سطوح باید صلب، باربر، پایدار ابعادی و عاری از گرد و غبار، کثیفی، روغن، گریس و ذرات ریز باشد. ذرات ماسه و سایر موارد مشابه باید توسط یک وسیله مکانیکی پاک شوند و قبل از استفاده محصول با Satex TG آماده‌سازی گردند. برای پلاسترهای گچی نیز باید قبل از استفاده محصول با یک وسیله مکانیکی سطوح زبر گردند و با Satex TG پرایمر شوند.

کاربرد:

مقدار 25 کیلو از محصول با 6.0 تا 6.25 لیتر آب مخلوط می‌شود. محصول با آب تا زمان بدست‌آمدن یک ملات بدون کلوخه مخلوط می شود. ملات برای مصرف بیش از 4.5 ساعت تهیه نگردد. این محصول بر پشت پانلهای عایق گرما به صورت نقطه‌ای استفاده می‌شود.

مصرف

میزان مصرف به شرایط سطح بستگی دارد و در حدود 4-5 کیلوگرم بر متر مربع برای استفاده نقطه‌ای می‌باشد.

حمل و نقل و نگهداری

این محصول در کیسه‌های 25 کیلوگرمی موجود است. در شرایط خشک و بسته‌بندی اصلی تا 12 ماه دوام می‌آورد.