Satex FFolie
اکتبر 16, 2018
Satex Flex2KS
اکتبر 16, 2018

Satex Crystallin

محصول آب‌بند بلوری با پایه سیمانی

خواص

این محصول یک ماده شیمیایی منحصر به فرد طراحی شده برای آب‌بندی و محافظت بتن در برابر نفوذ آب از طریق حفرات و مویرگها می‌باشد.

ویژگیهای اصلی:

- قابلیت اعمال از هر دو طرف مثبت و منفی - کاربرد آسان - افزایش دوام بتن - جلوگیری از ورود آب به بتن

حوزه‌های کاربرد

این محصول برای آب‌بندی سطوح بتنی از هر دو سمت مثبت و منفی می‌باشد. این محصول از لحاظ شیمیایی شبیه Satex CryConc است و تنها با هدف پرداخت سطوح است که در بتن با عمق آب‌بندی نفوذ می‌کند. این محصول به عنوان آب‌بند در فشارهای هیدرواستاتیکی کم به کار می‌رود. همچنین استفاده از آن برای تونلها و متروها، فونداسیونهای بتنی، مخازن زمینی و هوایی آب، سازه‌های دریایی و کف و دیوارهای بتنی توصیه می‌شود.

اطلاعات محصول

مواد پایه: سیمان پرتلند، مواد شیمیایی و کوارتز ویژه رنگ: خاکستری شکل: پودر دانسیته حجمی: در حدود 1.2 کیلوگرم بر لیتر مقدار pH: 13 دمای کار: بالای 5 درجه تا 30 درجه ابزار کار: ماله ، قلم مو نسبت اختلاط: 5 بخش پودر با 2 بخش آب (حجمی)

دستورالعمل کار

سطوح باید تمیز، صاف، عاری از روغن، گریس و عوامل روغنی باشد.برای حداکثر نفوذ محصول باید سطوح تمیز و حفرات باز باشد. تمام سطوح بد و فضاهای خالی باید Satex RMfix تعمیر شوند.قبل از استفاده باید سطوح خیس شوند. برای آب‌بندی سطوح باید حداقل دو لایه استفاده شود.

مصرف

پوشش تکی (با قلم مو): حدود 1 کیلوگرم بر متر مربع، 5 بخش پودر با 2 بخش آب بدون فشار آب (با قلم مو): حداقل 2 لایه و حدود 0.8 کیلوگرم بر متر مربع پودر برای هر لایه فشار آب بالا (با قلم مو): دو لایه، حدود 0.8 کیلوگرم بر متر مربع، 5 بخش پودر با 2 بخش آب قبل از استفاده از محصول باید سطوح خیس شوند. در هنگام یخ بودن سطوح از محصول استفاده نشود. همچنین از محصول در دمای هوا بین 5 تا 30 درجه استفاده شود.

ابزار تمییز کردن

ابزار کار قلم مو و ماله می‌باشد که در هنگام تازه بودن می‌توان با آب شستشو داد.

حمل و نقل و نگهداری

این محصول در کیسه‌های 20 کیلوگرمی موجود است. در شرایط خشک و بسته‌بندی اصلی تا 12 ماه دوام می‌آورد.

ایمنی، اکولوژی و دسترسی

از تماس محصول با دست و چشم خودداری شود. در صورت تماس، دستها با آب و صابون شسته شود. چشمها نیز باید برای چند دقیقه با آب گرم شسته شوند. در صورت قورت دادن از استفراغ خودداری شود و 2 لیوان آب مصرف شود. از تنفس گرد و غبار خودداری گردد. موارد ایمنی روی برگه محصول را مشاهده نمایید.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.