Satex RMfix
اکتبر 17, 2018
Satex RMF
اکتبر 17, 2018

Satex D spachtel

ملات مخصوص پر کننده، تراز کننده و نفوذناپذیر در برابر آب

خواص

این محصول یک ملات خشک برای گچ‌کاری زیر لایه آب‌بندی روی درزه‌های اتصالات دیوار و کف در محیطهای داخلی و خارجی می‌باشد. همچنین از آن به عنوان ملات ترازکننده زیر محصولات آب‌بند مانند Satex B2K و Satex DS برای لایه‌های آب‌بند بعدی می‌باشد. همچنین دارای ویژگیهای زیر می‌باشد: - نفوذ‌ناپذیر در برابر آب - مقاوم در برابر جمع‌شدگی - گیرش سریع - کاربرد در محیطهای داخلی و خارجی - ملات ترازکننده - کاربری آسان

حوزه‌های کاربرد

این محصول بیشتر در موارد زیر به کار می‌رود: - برای پرکردن گچ‌بریها در کف و دیوار (مانند گوشه‌های دالهای بتنی) - برای ترازکردن سطوح بتنی ناهموار - برای نواحی داخلی و خارجی بعد از سفت شدن محصول می‌توان آنرا با مصالح آب‌بند مانند ترکیبات آب‌بند پلیمر قیری یا دوغابهای آب‌بند با پایه سیمانی پوشاند.

اطلاعات محصول

مواد پایه: سیمان، بتونه، افزودنیها رنگ: خاکستری دانسیته حجمی: درحدود 1.5 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب دانسیته ملات تازه: درحدود 1.85 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب نسبت اختلاط: 25 کیلوگرم محصول با 3.5 تا 3.85 لیتر آب دمای کار: از 5 تا 30 درجه (هوا و سطوح کار) وسیله کار: ماله محدب، پمپ ضخامت: لایه تا 10 میلیمتر و شیار تا 50 میلیمتر مصرف: حدود 18 کیلوگرم در هر متر مربع برای هر سانتیمتر ضخامت زمان سفت شدن: حدود 60 دقیقه زمان پوشش: بعد از 1 تا 2 ساعت مقاومت فشاری: بیش از 25 مگا پاسکال (28 روزه)

دستور العمل کار آماده‌سازی سطوح:

سطوح باید محکم و عاری از کثیفی، گرد و خاک و ذرات ماسه باشد. سطوح باید تا مقداری قبل از کار تر شوند تا یک سطح مرطوب برای اجرای محصول وجود داشته باشد. سطوحی مانند بتن، قطعات بتنی، آجر و سنگهای آهکی مناسب می‌باشند. اختلاط: آب اختلاط باید ابتدا داخل ظرف اختلاط ریخت شود و سپس برای حداقل 2 دقیقه با استفاده از مته الکتریکی با Satex Dspachtel هم زده شود. کاربرد به عنوان ملات پرکننده: ابتدا یک لایه از محصول را اجرا کنید. پس از گیرش میتوان آنرا با یک ترکیب آب‌بند پلیمر قیری (مانند Satex B2K) و یا دوغاب سیمانی (Satex Flex2K) پوشانده شود. کاربرد به عنوان ملات ترازکننده: ابتدا سطح را مرطوب کنید و سپس محصول را با یک ماله مسطح در یک لایه با ضخامت حداکثر 10 میلیمتر اجرا کنید. پس از گیرش می‌توان آنرا با دوغاب پایه سیمانی پوشاند. حمل و نقل و نگهداری محصول Satex Dspachtel در کیسه‌های 25 کیلوگرمی موجود است. در محیط خشک و در بسته‌بندی اصلی تا حداقل 12 ماه قابل نگه‌داری می‌باشد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.