Satex DSS
اکتبر 16, 2018
Sate TF Grund
اکتبر 16, 2018

Satex DS

دوغاب ضد آب هیدرولیکی تک جزئی با گیرش هیدرولیکی

خواص

این محصول یک پودر با گیرش هیدرولیکی و اصلاح شده با پلاستیک بر پایه سیمان و عملکرد مویینگی می‌باشد. هنگامیکه محصول بر ملات سیمان و یا بتن اجرا می‌شود، یک سهم از مواد آبگریز به سوی حفرات و مویرگهای سطوح نفوذ می‌کند. جزء آبگریز آب مخلوط داخل یک ترکیب نامحلول شده بتن و ملات می‌شود. مواد آبگریز در مویرگها توسط آلکانیتی ساختمان مصالح و یا هر ماده شیمیایی دیگر مورد تهاجم قرار نمی‌گیرد. مواد آبگریز نامحلول در مویرگها در هنگام خشک بودن غیر فعال هستند ولی با جریان آب فعال می‌شوند.

ویژگی‌های اصلی:

- عملکرد آب‌بندی بالا در برابر رطوبت، نشت آب و فشار آب - چسبندگی خوب به اکثر مصالح، بتن و مصالح آجری و درنتیجه بدون پوست‌اندازی - مقاومت بالا در برابر تنشهای مکانیکی و اجزا شیمیایی (خاکهای اسیدی) - بدون شکوفه زدن آهک و واکنشهای مخرب با بتن، ملات سیمان و مصالح آجری - بدون اثرات برای سلامتی و مجاز برای مصارف آب آشامیدنی(بهداشتی است وتاثیردر طعم ومزه آب ندارد.) - در مخازن آب اشامیدنی مورد استفاده است. - عایقکاری در قبال آبهای واصله ازمسیرهای منفی با مقررات ۲۷۰ wمربوط به آب اشامیدنی ومقررات ۳۴۷ndvgw-w مطابقت کامل دارد.

حوزه‌های کاربرد

محصول Satex DS مناسب آب‌بندی داخلی و خارجی ساختمانها و زیر سطح آب زیرزمینی و در برابر موارد زیر می‌باشد: - رطوبت زمین - آب بدون فشار - آب تاشی از نشت - آب قابل حمل مخازن انتخاب صحیح آب‌بند بستگی به فشار آب، طبیعت آب و خاک و طراحی سازه‌ای ساختمان دارد.

اطلاعات محصول

مواد پایه: سیمان پرتلند، دانه‌های خوب دانه‌بندی شده، عامل آبگریز، رزین مصنوعی حلال: ندارد رنگ: خاکستری دانسیته: در حدود 1.4 کیلوگرم بر دسی‌متر مکعب ابزار کار: ماله چهارسو، قلم موی ساختمانی ضخامت پوشش: 2 تا 5 میلیمتر تعداد پوشش‌ها: 2 لایه با قلم موی ساختمانی میزان مصرف : در حدود 1.9 کیلوگرم بر متر مربع به ازای هر میلیمتر ضخامت باقی‌مانده پس از خشک شدن: 100 درصد دانسیته حجمی: در حدود 1.55 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب دانسیته ملات آماده: در حدود 1.9 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب دمای کار: بالای 3 درجه سیلیوس (هوا و سطوح)

دستورالعمل کار آماده سازی سطوح

این محصول فقط باید بر روی سازه‌هایی اعمال شود که بدون ترک باقی می‌مانند. سطوح باید صلب، پایدار و عاری از گرد و خاک و ذرات ریز باشد. هرگونه پلاسترهای موجود، کثیفی، رنگ و یا پوششهای قبلی باید با ماسه زدوده شوند. یک سیستم مویرگ باز باید وجود داشته باشد. نیاز به هیچ عملیات پیش آماده‌سازی به غیر از پیش‌تر کردن با آب برای سطوح جاذب مانند بتن نیست. پیش تر کردن نیز به مقدار رطوبت سطوح بستگی دارد که باید منجر به ایجاد یک سطح کدر مرطوب شود. آب اضافی باقی‌مانده باید حذف گردد.

اختلاط

اختلاط این محصول با سایر مصالح ساختمانی مجاز نمی‌باشد. ترجیحا باید با ابزار مکانیکی مخلوط گردد. میزان آب باید به صورت دقیق 5.4 تا 5.8 لیتر برای یک بسته 25 کیلوگرمی محصول باشد.

کاربرد

مخلوط تهیه شده برای یک بار نباید از مصرف بیش از 1 ساعت بیشتر باشد. بیش از مقدار مورد نیاز نباید آب اضافه گردد. حتی در کاربریهای شناور باید یک پوشش دوغاب برای لایه اول به کار رود. پس از گیرش پوشش دوغاب، محصول را می‌توان برای حداکثر ضخامت 5 میلیمتر به کار برد. به منظور بدست‌آوردن چسبندگی خوب در سطوح افقی، پوشش اول باید بر روی سطح با استفاده از جارو با موهای زبر اجرا شود. برای کاربرد صحیح باید حداقل 2 لایه اجرا گردد که هر کدام از آنها باید بر روی کل سطح انجام شود. پس از کار باید سطح پوشش برای حداقل 24 ساعت مرطوب نگه داشته شود و از تابش مستقیم خورشید و یخبندان برای 5 روز محافظت گردد. این محصول دارای مقاومت ذاتی و چسبندگی بالایی می‌باشد.

حمل و نقل و نگهداری

محصول SATEX DS در کیسه‌های 25 کیلوگرمی موجود است و در شرایط خشک و بسته‌بندی اصلی تا 12 ماه دوام می‌آورد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.