Satex Cure WX
اکتبر 17, 2018
Sate Fuge N
اکتبر 17, 2018

Satex Multi

عامل آزادسازی عمومی برای قالب جذب کننده و یا غیر جذب کننده

خواص

این محصول دامنه وسیعی از کاربردها را دارد و بسیاری از خواص عوامل آزادسازی مختلف را ترکیب می‌کند. عملکرد قوی آزادسازی فیزیکی و شیمیایی باعث ایجاد سطح هموار بتن و بدون لکه و حفره می‌گردد. یک افزودنی ضد زنگ کمکی از زنگ‌زدگی قالبهای فولادی جلوگیری می‌کند و بنابراین از ایجاد نقاط زنگ بر روی سطح بتن جلوگیری می‌کند.

ویژگیهای اصلی:

- افزودنی محافظ آب که قالبهای چوبی را آبگریز می‌کند و بنابراین از باد کردن، ترک خوردن و پوسیدن تخته‌ها جلوگیری می‌نماید و بنابراین باعث افزایش عمر آنها می‌شود. - افزایش تری سطوح با حذف قالب و افزایش چسبندگی بهینه پلاستر، رنگ، پوشش جسبنده و نیز جلوگیری از خسارت ناشی از مقاومت چسبندگی کاهش‌یافته به خصوص با آزادسازی عاملهای شامل روغن و موم - در دماهای پایین ته‌نشین یا سفت نمی‌شود. این دما بسته به غلظت اجازه لایه نازک و یکنواخت حتی در فصل سرد را می‌دهد. - غیر قابل حل در آب می‌باشد. بنابراین فیلم آزادسازی اجراشده در مقابل هوا مقاوم حتی پس از قرارگیری در برابر باران و یا خشک‌شدگی است که باعث می‌شود خطر لغزش در هنگام راه رفتن پیش نیاید. - هنگام مشاهده حجم مشخصی از مصرف، اثری از تغییر رنگ و یا لکه وجود ندارد. - باعث از بین رفتن چسبندگی پوشش و رنگ و غیره نمی‌شود. - این محصول شامل پارافین، روغن یا سوخت روان‌کننده نمی‌باشد.

حوزه‌های کاربرد

این محصول در هر جایی که نیاز به یک سطح هموار و بدون لکه از قالب و نیز یک چسبندگی مناسب از پوشش نیاز است، استفاده می‌شود. عامل آزادسازی برای سطوح قالبهای جذب‌کننده و یا غیر جذب کننده مانند لبه‌های اره‌ای، قالبهای الوار، قالبهای تخته چند لا و محصولات فولادی با پوشش رزین مناسب است. علاوه بر رهاسازی، عامل آزادسازی دارای خواص خود پاک کننده بر روی قالبهای فولادی دارد که باعث می‌شود تا عملا نیازی به کار تمییزکاری نباشد. به عنوان عامل محافظت کننده می‌توان برای نگهداری ماشینها و تجهیزات ساختمانی نیز از آن استفاده نمود.

اطلاعات محصول

مواد پایه: مخلوطی از روغنها بدون نیاز به حلال حلال: ندارد رنگ: طلایی رنگ شکل: مایع دانسیته: 0.97 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب وسیله استفاده: قلم مو، اسپری و پارچه دمای کاربرد: حداقل صفر درجه

دستور العمل کار کاربرد به عنوان عامل آزاد سازی

این یک محصول آماده استفاده است و نباید با آب رقیق شود. عامل آزادسازی نیاز به یک لایه نازک ولی مات با استفاده از اسپری، قلم مو و یا پارچه دارد. سطوح قالب باید به منظور جلوگیری از هرگونه چسبیدن خاک به بتن خشک و تمییز باشند. هنگام استفاده از قالبهای چوبی، تخته‌ها باید با Satex Multi خیسانده شوند. در غیر اینصورت، چوب عامل آزادسازی به قدری جذب می‌کند که مقدار کمی از عامل آزاد سازی روی سطح چوب باقی می‌ماند. این مساله می‌تواند منجر به ایجاد کشش دایمی بین بتن و قالب شود. برای قالبهای بافت‌دار از جمع‌شدن عامل آزادسازی در یک محل خودداری شود.

کاربرد به عنوان تمییزکننده تجهیزات و ماشین‌آلات

برای تمییزنگه‌داشتن تجهیزات و ماشین‌آلات ساختمانی، باید Satex Multi هر روز قبل از استفاده از تجهیزات اسپری شوند تا مانع از چسبیدن باقی‌مانده‌های ملات شوند.

مصرف

میزان مصرف بستگی به نوع قالب و کاربرد مربوطه دارد. میزان مصرف برای لبه‌های اره‌ای، قالبهای الوار، قالبهای تخته چند لا و موارد مشابه حدود 35 میلی‌لیتر بر متر مربع و برای قالبهای فولادی، سینستیک و با پوشش نیز حدود 15 میلی‌لیتر بر متر مربع می‌باشد.

حمل و نقل و نگهداری

محصول Satex SL در جعبه‌های 30 لیتری و 205 لیتری موجود است (حجم خالص). در محیط خشک و خنک (حداقل 10- درجه) و در بسته‌بندی اصلی تا حداقل 12 ماه قابل نگه‌داری می‌باشد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.