Satex DFolie
اکتبر 16, 2018
Satex FFolie
اکتبر 16, 2018

Satex PuFolie

ترکیب آب‌بند الاستیک تک جزئی بر پایه پلی‌اورتان

خواص

این محصول یک ترکیب آب‌بند الاستیک تک جزئی بر پایه پلی‌اورتان است دارای کاربرد سریع و راحت است و شکل الاستیک خود را حفظ کرده و برای گیرش با رطوبت هوا واکنش می‌دهد.

ویژگیهای اصلی:

- چسبندگی بالا - دارای شکل ریزشی - قابلیت پرکردن ترکها - با دوام در برابر UV و یخبندان - قابلیت کارکرد سریع و آسان

حوزه‌های کاربرد

این محصول را می‌توان در سطوح معدنی، بتن، پلاستر، فلز و چوب بکار برد. این محصول ایجاد یک عایق عالی در برابر آب بر روی تراسها و لبه‌های دودکش که در معرض تابش خورشید هستند و زیاد از آنها استفاده نمی‌شود، می‌کند.

اطلاعات محصول

مواد پایه: پلیمر پلی‌اورتان رنگ: خاکستری سفید شکل: مایع غلیظ دانسیته: در حدود 1.4 گرم بر میلی‌لیتر زمان آماده قدم زدن: در حدود 16 تا 24 ساعت در دمای 20 درجه سهم مواد جامد: حدود 90 درصد سختی: 65 (بعد از 7 روز) مقاومت: بزرگتر از 7 مگاپاسکال (7 روزه) کش‌آمدگی: 600 درصد (7 روزه) مقاومت شیمیایی: کاربری اسیدی دمای کار: از 5 تا 30 درجه (هوا و سطوح) ابزار کار: غلطک، اسپری

دستورالعمل کار

سطوح باید تمییز، خشک، بدون گریس، آلودگی و گرد و خاک باشد. تمام فضاهای روی سطوح باید با ملات تعمیر RMS Fix پرداخت شوند. تمام سطح باید با پرایمر PU پوشیده شود. بر روی ترکها و سطوح حساس، محصول باید با الیاف پلی‌استر استفاده شود. در استفاده به عنوان آستری باید حداقل 5 و حداکثر 24 ساعت زمان بگذرد. پرایمر PU به طور یکنواخت با استفاده از غلطک و یا قلم مو بر روی سطح اجرا می‌شود. محصول نگه داشته شده در دمای اتاق به مدت 24 ساعت را با سرعت کم هم می‌زنیم تا یک مخلوط هموژن بدست آید.

کاربرد

مصالخ آماده شده با استفاده از اسپری و یا غلطک در لایه‌های نازک تا رسیدن به مقدار 0.5 تا 0.6 کیلوگرم بر مترمربع در هر لایه بر روی سطح اجرا می‌شود. در کاربردهای الیافی حداقل 3 لایه با مصرف 1.8 تا 2 کیلوگرم بر مترمربع برای لایه آخر و پوشیده شدن با محصول نیاز است. حداقل میزان مورد نیاز 2.5 کیلوگرم است. برای سطوح با تخلخل بالا که لازم است تا رنگ لایه به زردی نزند و همچنین مقاومت در برابر UV افزایش یابد، یک لایه نازک از Satex PuTop 2K اجرا می‌شود. میزان مصرف لایه محافظ در حدود 120 تا 150 گرم بر مترمکعب می‌باشد. ابزار کار و تمییزکردن غلطک و قلم مو به عنوان ابزار کار استفاده می‌شوند. ابزار و مصالح در هنگام تازه بودن مصالح با آب و پس از خشک شدن با استفاده از تینر PU تمییز می‌شوند. میزان مصرف بسته به نوع سطح در حدود 1.8 تا 2 کیلوگرم بر مترمربع می‌باشد.

حمل و نقل و نگهداری

این محصول در جعبه‌های 25 کیلوگرمی موجود است. در دمای بین 15 تا 25 درجه، حفاظت شده در برابر رطوبت، آب و اشعه‌ها و در بسته‌بندی اصلی تا 12 ماه دوام می‌آورد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.