Satex RM20
اکتبر 17, 2018
Sate PUR INJ
اکتبر 16, 2018

Satex RM5

ملات تعمیر پایه سیمانی ریزدانه

خواص

این محصول یک ملات تعمیر پایه سیمانی ریزدانه آماده برای سطوح افقی و عمودی می‌باشد. این محصول با افزودنی‌های مصنوعی غنی شده و تا ضخامت 5 میلیمتر قابل استفاده می‌باشد که دارای خواص زیر می‌باشد: - خواص عالی کارکردن - برای استفاده در سطوح داخلی و خارجی - برای ضخامتهای بیشتر باید با ماسه مخلوط شود - قابل استفاده در سطوح بزرگ بدون ایجاد ترک

حوزه‌های کاربرد

این محصول برای پر کردن و تراز نمودن ترکهای دیوار و سقف و نیز بتن نهایی و نیز بازسازی ساختمانهای قدیمی کاربرد دارد. این محصول با ماسه کوارتزی (0 تا 2 میلیمتر) برای ضخامتهای 5 تا 10 میلیمتر مخلوط می‌شود. ترکهای تا 1 میلیمتر و حفرات تا 5 میلیمتر را پوشش می‌دهد. حداقل 2 روز بعد از استفاده از Satex RM5 می‌توان رنگ یا پوششهای تزیینی را می‌توان بر روی سطوح Satex RM5 استفاده نمود.

اطلاعات محصول

مواد پایه: سیمان، ماسه کوارتز و افزودنی‌های مصنوعی رنگ: خاکستری ابزار استفاده: ماله و کاردک دانسیته حجمی: درحدود 1.55 کیلوگرم بر دسی‌متر مکعب دانسیته پس از اختلاط: درحدود 1.75 کیلوگرم بر دسی‌متر مکعب نسبت اختلاط: 25 کیلوگرم محصول با 4.25-4.75 لیتر آب دمای کار کردن: 5 تا 30 درجه سلسیوس ضخامت لایه: تا 5 میلیمتر زمان مجاز برای کار با ملات: حدود 30 دقیقه زمان گیرش: در دماهای بالاتر بیشتر از دماهای پایینتر

دستور العمل کار آماده سازی سطوح

سطوح باید پایدار، باربر و عاری از کثیفی، روغن و قطعات ریز باشند. سطوح قبل از اجرای محصول باید کمی با آب تر شوند. محصول باید بر روی سطوح خیس و نمدار با استفاده از کاردک اجرا شود.

اختلاط

باید 25 کیلوگرم محصول با 4.25-4.75 لیتر آب با یک مته الکتریکی مخلوط شود تا یک مخلوط هموژن بدست آید و توسط کاردک اجرا شود.

کاربرد

ملات مخلوط شده را توسط ماله بر روی سطوح خیس در یک مرحله تا رسیدن به ضخامت مورد نظر اجرا کنید. به منظور محافظت در برابر خشک شدن سریع، نباید در معرض نور خورشید و یا باد قرار گیرد (پوشش داشته باشد و یا مرطوب نگهداری شود). بعد از حداقل 2 روز، رنگ و یا پلاستر بافت‌دار را می‌توان بر روی آن اجرا نمود. در صورت نشت آب باید زهکشی شود.

مصرف

مصرف در حدود 1.75 کیلوگرم بر متر مربع برای هر میلیمتر ضخامت است.

حمل و نقل و نگهداری

محصول Satex RMst در کیسه‌های 25 کیلوگرمی (وزن خالص) نگهداری می‌شود و در محیط خشک و در بسته‌بندی اصلی تا حداقل 12 ماه قابل نگه‌داری می‌باشد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.