Satex VM
اکتبر 17, 2018
Satex D spachtel
اکتبر 17, 2018

Satex RMfix

ملات ریزدانه با پایه سیمانی اصلاح شده با پلیمر

خواص

این محصول سیمان با گیرش سریع می‌باشد. گیرش در دمای 20 درجه از 2 تا 4 دقیقه شروع شده و در 4 تا 6 دقیقه پایان می‌پذیرد. دمای بالا باعث کاهش سرعت گیرش می‌شود. چسبندگی عالی آن اجازه استفاده از ماسه تیز گوشه را برای پر کردن حفره‌های بزرگ می‌دهد که البته تاثیری بر گیرش ندارد. هر چه میزان ماسه بیشتر باشد، مقاومت نهایی محصول کاهش می‌یابد.

ویژگیهای اصلی:

- استفاده چند منظوره - مقاومت بسیار بالا در مراحل اولیه و نهایی - بدون کلر - بدون شوره زدن

حوزه‌های کاربرد

این محصول در موارد زیر بکار می‌رود: - به عنوان محصول مکمل برای المانهای پیش‌ساخته، قطعات کف - برای تمام کارهای بتنی و پلاستر با ملات - برای پر کردن سریع سوراخها، انکراژ موتور، سیستم‌های انتقال، سینک، رادیاتور - برای کارهای پرچی مانند لامپهای روشنایی و پریز برق - برای عایق‌کردن نشتهای کوچک در زیرزمین و موارد مشابه

اطلاعات محصول

مواد پایه: ترکیبات الیاف غیر آلی، افزودنی‌ها شکل: پودر رنگ: خاکستری سیمانی دانسیته حجمی پودر: درحدود 1.3 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب دمای کار: از 1 تا 30 درجه (هوا و سطوح کار) زمان کار با ملات: 2 تا 4 دقیقه (بسته به دما) نسبت اختلاط: 3 تا 4 قسمت حجمی از محصول با 1 قسمت حجمی آب ابزار کار: ماله،ریختن

دستور العمل کار آماده‌سازی سطوح:

سطوح باید تمیز، جذب کننده و باربر باشد. ذرات ریز باید حذف شوند. سطح باید قبل از کار خیس شود.

اختلاط:

محصول باید سریع مخلوط و استفاده شود زیرا پس از 6 دقیقه شروع می‌شود. باید مقدار کافی از محصول استفاده شود تا سفت نشود. از هم زدن آهسته باید پرهیز شود زیرا پروسه سفت شدن آغاز شده و در نتیجه کار مشکل می‌شود. ابتدا باید آب داخل ظرف اختلاط ریخته شود و سپس مخلوط ریخت و هم زده شود. اگر پروسه بر عکس انجام شود عملا سفت شدن آغاز می شود. برای کار زیر دمای 5 درجه باید از آب گرم استفاده شود. محصول را می‌توان با ماسه و یا سیمان استاندارد ترکیب نمود ولی نباید با گچ مخلوط کرد. عایق‌بندی برای نشتهای زیرزمین و موارد مشابه: سه قسمت حجمی از محصول با یک قسمت حجمی آب مخلوط شده تا یک مخلوط پلاستیک بدست آید. مخلوط با استفاده از ماله بر روی نواحی آسیب دیده که قبلا عمیق‌تر شده‌اند، کشیده می‌شود. ملات باید با ماله در آن نقطه فشار داده شود تا زمانیکه پروسه سفت شدن آغاز گردد.

انکراژ:

مقدار 2.5 قسمت حجمی از محصول با یک قسمت حجمی آب مخلوط شده تا یک مخلوط پلاستیک بدست آید. سوراخهای انکراژ باید تمیز شده و قبل از استفاده ملات، خیس گردند. برای حفره‌های بزرگتر از 1 دسیمترمکعب باید ملات با ماسه ترکیب شود.

مصرف

3 قسمت حجمی محصول با 1 قسمت حجمی آب مخلوط می‌شود که حدود 1.4 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب مخلوط ایجاد می‌شود. 4 قسمت حجمی محصول با 1 قسمت حجمی آب مخلوط می‌شود که حدود 1.8 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب مخلوط ایجاد می‌شود.

حمل و نقل و نگهداری

محصول Satex RMfix در کیسه‌های 10 و 25 کیلوگرمی موجود است (وزن خالص). در محیط خشک و در بسته‌بندی اصلی تا حداقل 6 ماه قابل نگه‌داری می‌باشد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.