Sate Fuge N
اکتبر 17, 2018
Satex RMfix
اکتبر 17, 2018

Satex VM

دوغاب جبران‌کننده انقباض و با جریان آزاد

خواص

این محصول یک مخلوط آماده خشک با پایه سیمان برای تزریق در بتن می‌باشد. جریان‌پذیری ویژه آن با مقدار کمی آب مربوط به کیفیت بالای افزودنیهای پلاستیکی آن می‌باشد که می‌تواند تا 60 دقیقه آنرا نگهداری نماید. این محصول در حین دوغاب‌ریزی دچار جداشدگی مصالح نمی‌شود. افزایش مشخص در حجم هرگونه جمع‌شدگی ناشی از خشک شدن را خنثی می‌کند.

ویژگیهای اصلی:

- بدون جمع‌شدگی - مقاومت اولیه و نهایی بسیار بالا - جریان‌پذیری ویژه بالا - خود تراز کن و ضد خوردگی

حوزه‌های کاربرد

این محصول برای دوغاب ریزی در موارد زیر بکار می‌رود: - فونداسیونهای گود - نصب قطعات فلزی - درزه‌های بتن - عقب‌نشینی‌ها - بولت اتصال - صفحات فونداسیون ماشینها - ریل جرثقیلها - موارد دیگر

اطلاعات محصول

مواد پایه: سیمان،افزودنی‌ها، ماسه سیلیکاتی منتخب رنگ: خاکستری دانسیته حجمی پودر: درحدود 1.4 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب دانسیته ملات: درحدود 2.1 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب شکل ملات تازه: سیال زمان کار با ملات: حدود 30 دقیقه مقاومت فشاری: بیش از 25 مگاپاسکال (بعد از 1 روز) بیش از 75 مگاپاسکال (بعد از 28 روز) مقاومت کششی: در حدود 7.5 مگاپاسکال (بعد از 1 روز) بیش از 10 مگاپاسکال (بعد از 28 روز) تورم بعد از 24 ساعت: در حدود 5 درصد حجم دمای کار: از 5 تا 30 درجه (هوا و سطوح کار)

دستور العمل کار آماده‌سازی سطوح:

سطوح باید پایدار، عاری از گرد و غبار، روغن و گریس باشد. ذرات کاهش‌دهنده مقاومت چسبندگی باید حذف شوند. سطح باید کاملا غرقاب شوند و اجازه داده شوند تا خشک گردند. اجزایی که باید دوغاب‌ریزی شوند باید تنظیم شده و تمامی ابزار کمی روغنکاری شوند. اجزا کار باید از دمای بالا و یخبندان محافظت گردند. در هنگام استفاده از قالب چوبی باید قالبهای متراکم و غیر منعطف استفاده شوند. با استفاده از پیش غرقاب کردن و یا سایر مواد مناسب از از دست رفتن آب جلوگیری شود.

اختلاط:

مقدار 25 کیلوگرم از محصول (1 بسته) با 3.3 تا 3.7 لیتر آب در یک ظرف تمییز مخلوط می‌شود. مخلوط باید با ابزاری مانند مته‌های الکتریکی یا ابزار هم زننده برای حداقل 3 دقیقه تا بدست آمدن یک مخلوط هموژن هم زده شود.

کاربری:

محصول را بلافاصله پس از اختلاط بر روی سطح آماده شده می‌ریزیم. مخلوط باید تنها برای مصرف حداکثر 60 دقیقه تهیه گردد. دمای بالا باعث سرعت بخشیدن به پروسه سفت شدن و دمای کم باعث کند شدن این پروسه می‌گردد. محصول Satex VM به آهستگی و بدون وقفه و از یک طرف (به منظور جلوگیری از گیر افتادن هوا) ریخته می‌شود. این محصول را می‌توان توسط پمپهای پلاستر، ملات و یا بتن معمولی انتقال داد.

مصرف

یک بسته 25 کیلوگرمی از Satex VM می‌تواند حدود 12.8 لیتر دوغاب تولید کند.

حمل و نقل و نگهداری

محصول Satex VM در کیسه‌های 25 کیلوگرمی موجود است. در محیط خشک و در بسته‌بندی اصلی تا حداقل 6 ماه قابل نگه‌داری می‌باشد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.