Satex Redoz
اکتبر 15, 2018
رنگ های نمای خارجی
آگوست 26, 2018

Satex VZ

مخلوط بتن برای تاخیر کنترل‌شده در گیرش و نیز مخلوط پلاستر برای کارایی TS-EN 934-2, ASTM C 494 TYPE B

خواص

این محصول سرعت واکنش آب با سیمان را کاهش می‌دهد. بنابراین بتن می‌تواند برای مدت طولانی‌تری کارا بماند. زمان کارایی مورد نظر با تنظیم دوز ترکیب قابل کنترل می‌باشد. همچنین این محصول تولید حرارت در بتن را کاهش داده و مانع از ایجاد ترکهای ناشی از حرارت می‌گردد. همچنین این محصول به دلیل خاصیت تاخیر اندازش مقاومت نهایی فشاری بتن را افزایش می‌دهد. استفاده از این محصول برای محدودیتهای مشخصی ایمن است. بتن تاخیری باعث می‌شود تا آب برای مدت طولانی جریان داشته باشد و حساسیت در برابر ترکهای انقباض افزایش یابد. در چنین شرایطی باید بتن مرطوب نگه داشته باشد تا از تبخیر آب جلوگیری شود.

حوزه‌های کاربرد

می‌توان بر مشکلات ناشی از ریختن بتن و وقفه‌های در کار غلبه کرد و از ترکهای سرد جلوگیری نمود. بتن همچنان بعد از مدت طولانی کارا باقی مانده و می‌توان بعدا آنرا پرداخت نمود. این محصول به طور ویژه برای تولید سازه‌های یکپارچه با ابعاد بزرگ، بتن انتقال یافته و بتن ریخته شده در شرایط آب و هوایی گرم مناسب است. در حین جایگذاری بتن تاخیری، ابزار لازم (مانند میز لرزه) جهت پرداخت سطح بتن باید در سایت ساختمانی جهت پوشاندن ترکهای انقباضی احتمالی بلافاصله بعد از وقوع وجود داشته باشد. این محصول یک تاخیردهنده بر پایه فسفات خالص می‌باشد.

اطلاعات محصول

رنگ: زرد روشن دانسیته: درحدود 1.19 گرم بر سانتیمتر مکعب شکل: مایع حلالیت: در آب پایه شیمیایی: فسفات خالص دمای کار: بالای 1 درجه

دستور العمل کار

این محصول را می‌توان به آب مخلوط بتن و یا بتن تازه اضافه نمود. اضافه کردن مستقیم آن به مخلوط بتن خشک توصیه نمی‌شود. در مورد استفاده از مخلوطهای مختلف بتن با هم باید سازگاری آنها با هم بررسی شود. در صورتیکه محصول به مدت طولانی نگهداری شود ممکن است دچار رنگ‌پریدگی شده و یا در تماس با فولاد ممکن است به رنگ قهوه‌ای درآید. در هر دو صورت تاثیری بر عملکرد محصول نخواهد داشت. همچنین باید قبل از استفاده خوب هم زده شود.

حمل و نقل و نگهداری

بسته‌بندی فله: 15 تا 26 تن در هر تانکر IBC: 1200 کیلوگرم بشکه: 250 کیلوگرم سطل: 30 کیلوگرم

نگهداری و انبار

تا یک سال پس از تولید در بسته‌بندی باز نشده و در هوای خشک و دمای بین 5 تا 35 درجه نگهداری می‌شود. باید قبل از استفاده تکان داده شود.

مصرف

میزان 2 تا 20 میلی‌لیتر در هر کیلوگرم از سیمان می‌باشد. به عبارت دیگر در حدود 0.25 تا 2.5 درصد وزن سیمان می‌باشد. سایر اطلاعات در "جدول مقادیر راهنما" ارائه شده است.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.