Satex Multi
اکتبر 17, 2018
Satex VM
اکتبر 17, 2018

Sate Fuge N

اصلاح‌شده با پلاستیک به صورت دوغاب با پایه سیمان برای درزهای تا 6 میلیمتر

خواص

این محصول یک دوغاب درجه عالی بر پایه سیمان برای درزهای بین کاشی‌های سرامیکی است که توسط پلاستیک بهبود یافته است. همچنین توسط افزودنی‌ها و رنگ‌دانه‌های با کیفیت بالا پر شده است. پس از آزمایش کردن با آب، ملات پیوستگی ملایمی در طول زمان کار نشان می‌دهد.

ویژگی‌های اصلی:

- کاربرد آسان - برای محیطهای داخلی و خارجی - برای کاشی‌های سرامیکی دیوار و کف، موزاییک، سنگهای مصنوعی و طبیعی، موزاییکهای شیشه‌ای و آجر

حوزه‌های کاربرد

محصول Sate Fuge N به عنوان دوغاب برای درزهای تا 6 میلیمتر در موارد زیر مناسب می‌باشد: - بین کاشی‌های سرامیکی دیوار و کف، موزاییک، سنگهای مصنوعی و طبیعی، موزاییکهای شیشه‌ای و آجر - برای محیطهای داخلی و خارجی - برای نواحی مرطوب، بالکنها، تراسها، استخرهای شنا و کف‌های حرارتی

اطلاعات محصول

مواد پایه: سیمان، مواد رنگ‌دانه، افزودنی‌ها، مصالح دانه‌ای سازگاری: به صورت پودر رنگ: به بخش حمل و نقل و نگهداری مراجعه شود دانسیته حجمی: در حدود 1.25 کیلوگرم بر دسی‌متر مکعب کاربرد: با استفاده از ماله دوره کارایی: 1 تا 2 ساعت برای درزه‌های تا 6 میلیمتر زمان گیرش: حدود 24 ساعت در دمای بالای 20 درجه سلسیوس دمای کاربردی: بالای 5 درجه سیلیوس نسبت اختلاط: 6.8 تا 7.2 لیتر آب برای یک کیسه 20 کیلوگرمی پاک کننده: آب

دستورالعمل کار نکات بصری

دوغاب Sate Fuge N تنها با رنگدانه‌های زودگیر سیمانی رنگ می‌شوند. این پروسه اختلاط ویژه در کارخانه و کاربرد صحیح باعث ایجاد یک رنگ یکدست پس از اتمام گیرش کامل می‌شود. نکات زیر باید رعایت شود: - دوغاب را با مقدار توضیح داده شده آب ترکیب نمایید. - پس از خشک کردن کامل مواد چسبنده به بستر ضخیم یا نازک، دوغاب را بریزید. - دوغاب را بر روی سطوح با دماهای مختلف نریزید (مثل لوله‌های آب داغ یا محل تابش آفتاب). - دوغاب را بر روی کاشی‌های با تخلخل مختلف نریزید. - سطوح بزرگ باید به صورت بخشی و نه یکباره دوغاب ریزی شوند. - دوغاب را فقط بین کاشی‌های سالم بریزید. - برای درزهای انبساط و اتصالات از درزگیر الاستومر استفاده نمایید. - پس از کاربرد دوغاب، با آب عمل‌آوری نمایید. به دلایل مختلف مربوط به اقسام گسترده کاشی‌ها و سنگها و به دلیل شرایط گسترده محلی، ما قادر به گارانتی ایجاد یک رنگ یکدست نمی‌باشیم.

آماده سازی سطوح

هنگامیکه چسبانندهای کاشی سخت شدند، درزها را تا یک عمق کافی خراش داده و یک سطح تمییز ایجاد نمایید. سطوح جاذب باید قبلا با آب به طور کامل تر شده باشند.

اختلاط

یک کیسه 20 کیلوگرمی را با 6.8 تا 7.2 لیتر آب مخلوط کنید.

کاربرد

میزان ملات نباید از مصرف 1 تا 2 ساعت تجاوز نماید. مقدار کل مورد نیاز برای یک سطح را جهت جلوگیری از درصدهای اختلاط مختلف در یک وعده آماده نمایید. ملات را با یک وسیله لاستیکی (برای دیوارها) و یک ماله دوغاب (برای کف‌ها) بر روی درزه‌ها به صورت افقی یا عمودی بکشید. پس از دقایق کمی مقداری از دوغاب را به منظور تراز کردن سطح بر روی نقاط ناهموار بریزید. باقی‌مانده‌ها را از روی سطح پاک نمایید. درزهای انبساط و یا اتصالات را با Sate Fuge N پر نکنید. هنگامیکه باقی‌مانده‌های دوغاب رنگ‌پریده شدند و شروع به خشک شدن نمودند (حدود 15 تا 30 دقیقه)، کل سطح را با یک اسفنج مرطوب پاک نمایید. در مورد دوغاب‌ریزی سنگها، خشک شدن طولانی‌تر است. پس از 14 روز می‌توانید از تمییزکننده‌های خانگی استفاده نمایید.

حمل و نقل و نگهداری

Sate Fuge N در کیسه‌های 20 کیلوگرمی سفید، خاکستری، بژ، خاکستری متوسط، قهوه‌ای، یاسی، زعفرانی، سنگ چخماخی، زغالی، کاراملی، خاکستری نقره‌ای و غیره حمل می‌شود و در شرایط خشک و بسته‌بندی اصلی تا 12 ماه دوام می‌آورد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.