Satex RM5
اکتبر 17, 2018
Satex BDach
اکتبر 16, 2018

Sate PUR INJ

رزین تزریق پلی‌اورتان تک جزئی

خواص

این محصول یک رزین پلی‌اورتان تک جزئی گیرش بر اساس رطوبت می‌باشد. تماس با رطوبت محدود باعث گیرش می شود. به طور ویژه این محصول برای اهداف آب‌بندی در نواحی مرطوب و خیس می‌شود. هنگامیکه حفرات بزرگ پر شوند، افزایش حجمی در حدود 4 تا 8 درصد بسته به رطوبت و دما به وجود می‌آید. این محصول در برابر آب نمکدار، نمک، گازوئیل، روغن، بسیاری از محلولهای آلکالین، اسیدها و سایر مواد شیمیایی مقاوم است. این محصول باعث هیچگونه چسبندگی مکانیکی نمی‌شود، برای این منظور باید از رزین دو جزئی Sate POX INJ استفاده شود.

حوزه‌های کاربرد

این محصول برای موارد زیر مناسب است: - برای عایق‌بندی حفرات، ترکها در بتن و ساختمانهای آجری، مخازن آب، استخرهای شنا، کارخانه‌های تصفیه فاضلاب، دیوارهای حائل و پی‌ها - برای عایق‌بندی ثانویه درزه‌ها با مفاصل لوله‌ها

اطلاعات محصول

مواد پایه: رزین پلی‌اورتان تک جزئی حلال: دارد رنگ: زرد دانسیته: درحدود 1.02 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب شکل: مایع دمای کار: از 10 تا 35 درجه (هوا و سطوح کار) ابزار کار: تزریق و ریختن دمای مقاوم: خشک: 80 درجه تر: 70 درجه زمان گیرش: حدود 2 روز نقطه اشتعال: حدود 200 درجه پاک کننده: تینر

دستور العمل کار آماده‌سازی سطوح:

سطوح باید مرطوب، عاری از گرد و خاک، روغن و گریس باشد. باد گرفتن ترکها با هوای فشرده شرایط خوبی را ایجاد می‌کند.

روش تزریق

برای این کار محصول با استفاده از یک پمپ تزریق مناسب در فشار 100 تا 200 بار (بسته به مقاومت فشاری مواد) داخل فضاهای خالی و ترکها تزریق می‌شود. سطح بتن را در حدود 3 تا 4 سانتیمتر با استفاده از قلم‌موی فلزی و یا دیسک آسیاب در هر دو طرف ترکها پاک شوند. میان ترکها را با سوزن تزریق و با استفاده از Satex Szem ببندید. به منظور از دست رفتن مصالح تزریق، قبل از تزریق از یکی از محصولات در پیش گفته شده برای گیرش کامل استفاده شود. سپس سیلندر تزریق را پر کرده و مصالح تزریق را با استفاده از پمپ به نواحی ترک‌خورده برسانید. پس از اینکه فشار ثابت شد به سراغ تزریق بعدی رفته و پروسه تزریق را تکرار کنید. بخشهای انتقال پمپ باید به دقت توسط تینر AX حداقل 1 یا 2 ساعت بعد از تکمیل عملیات تمییز شوند.

روش ریختن

برای سطوح افقی سوراخهای ریزش را در فواصل 50 تا 100 سانتیمتر و به عمق 20 تا 50 سانتیمتر سوراخ کنید. قطر سوراخهای حفاری‌شده باید در حدود 2 تا 5 سانتیمتر باشند. نقاطی که باید رزین به سمت پایین یا جانبی نفوذ کند باید قبلا با Satex Szem عایق شوند. سپس محصول خوب مخلوط شده بریزید و هنگامیکه ترازها افت کرد سریعا مصالح جدید اضافه کنید. برای سطوح قائم مقاطع ترکها را با رزین تزریق Satex Szem به آرامی پر کنید. به منظور جلوگیری از تشکیل حبابهای هوا، رزین باید در مسیری جریان یابد که هوا بتواند به سمت بالا فرار کند. ترکها، درزه‌ها و حفره‌ها که باید عایق شوند باید قیب از عایق شدن مرطوب باشند. توصیه می‌شود تا از عینکهای ایمنی در هنگام حمل و نقل محصول استفاده شود. بعد از استفاده باید جعبه‌ها کاملا بسته بمانند.

استفاده از زودگیر کننده

برای تزریق در یک محیط دارای آب حتی با ترکیب تنها 0.5%، زودگیر کننده قابلیت دو برابر کردن سرعت واکنش محصول می‌شود که البته بستگی به مقدار آب در ترکها و نیز دما دارد. حجم فوم نیز افزایش می‌یابد. زودگیر کننده با Sate PUR ترکیب می‌شود. دامنه مخلوط بین 0.5 تا 5 درصد است. سپس مصالح باید سریعا استفاده شود.

پاک کردن ابزار

پاک کردن ابزار با استفاده از تینر AX ضروری می‌باشد. برای شستشو از مواد روغن‌دار استفاده کنید.

مصرف

حدود 200 گرم از محصول حدود یک لیتر از فضای درزه و حفره را پر می‌کند.

حمل و نقل و نگهداری

محصول Sate PUR INJ در بسته‌های 1، 5 و 10 لیتری موجود است (حجم خالص). در دماهای زیر صفر ممکن است بخشی از رزین تزریق دچار تبلور شود. با کمی حرارت دادن، کریستالها مجددا حل شده و استفاده ازآن مشکلی ایجاد نمی‌کند. از مصالح در برابر رطوبت محافظت شده و جعبه کاملا بسته نگه داشته شود. در محیط خشک و در بسته‌بندی اصلی تا حداقل 6 ماه قابل نگه‌داری می‌باشد. این محصول باید نزدیک مواد غذایی و نوشیدنی نگه داشته نشود.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.