Sate G primer
اکتبر 16, 2018
Satex Top50 Q
اکتبر 16, 2018

SatePlan 10

خود تراز کننده کف تا 10 میلی‌متر و اصلاح شده با پلاستیک

خواص

این محصول یک ترکیب خود تراز کننده کف با گیرش هیدرولیکی و اصلاح شده با پلاستیک برای لایه با ضخامت تا 10 میلی‌متر می‌باشد.

ویژگیهای اصلی:

- پرداخت کم به دلیل جریان بالا - سطح خود تراز کننده در هنگام پخش مصالح - قابلیت پمپاژ - بدون ترک و با جمع‌شدگی کم - قابلیت استفاده برای ترافیک عابر بعد از 2 تا 4 ساعت - چسبیدن کاشی‌ها و دالها بعد از 6 ساعت - چسبیدن به فرش و مواد کف‌پوش مصنوعی بعد از 24 تا 48 ساعت - چسبندگی، مقاومت فشاری و کششی بالا - حداکثر ضخامت کار در یک مرحله 10 میلیمتر است. - امکان استفاده از سطوح بدون هرگونه پوشش اضافی حتی برای صندلی‌های چرخدار

حوزه‌های کاربرد

این محصول به عنوان لایه زیرین خود تراز کننده برای هرگونه سطوح معدنی ناهموار داخلی و نیز بلوکهای کف بتنی و نیز بتن مناسب می‌باشد.

اطلاعات محصول

مواد پایه: سیمان، ماسه سیلیکا، مواد افزودنی و مصنوعی رنگ: خاکستری دانسیته پودر: درحدود 1.3 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب دانسیته ملات ترکیب شده: درحدود 1.9 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب شکل ملات ترکیب شده: سیال نسبت اختلاط: 25 کیلوگرم محصول و 6 تا 6.5 لیتر آب زمان عمل آمدن: 2 دقیقه دمای کار: از 10 تا 35 درجه (هوا و سطوح کار) ابزار کار: ریختن، ماله نرم، جارو، غلطک میخدار ضخامت لایه: تا 10 میلیمتر زمان در دسترس برای کار: حدود 30 دقیقه در دمای 20 درجه مقاومت فشاری: حدود 25 مگاپاسکال (بعد از 28 روز) مقاومت خمشی کششی: حدود 7 مگاپاسکال (بعد از 28 روز) زمان استفاده برای عابر: بعد از 2 تا 4 ساعت زمان چسبیدن به مصالح کف: بعد از 6 ساعت میزان مصرف: در حدود 1.5 کیلوگرم بر متر مربع به ازای هر میلیمتر

دستور العمل کار آماده‌سازی سطوح:

سطوح باید پایدار، عاری از گرد و خاک، روغن و گریس باشد. سوراخهای عمیق‌تر با استفاده از محصول ترکیب شده با 25 تا 50 درصد وزنی ماسه (دانه‌های 0 تا 2 میلیمتر) مخلوط می‌شود. بتن، بلوک و سایر سطوح جذب کننده پرایمر بدون حلال Satex TG P رقیق شده با آب (یک حجم پرایمر با 3.2 حجم آب) را اجرا کنید. در مورد سطوح جذب کننده زیاد عملیات را تکرار کنید. بعد از اینکه پرایمر خشک شد و به صورت یک فیلم واضح درآمد (حدود 4 ساعت)، می‌توان کار با محصول را شروع کرد.

اختلاط

مقدار 25 کیلوگرم از محصول با 6 تا 6.5 لیتر آب در یک ظرف تمییز مخلوط می‌شود. لازم است تا درصدهای اختلاط به دقت لحاظ گردند. کاملا به مدت 3 دقیقه با استفاده از مته الکتریکی هم زده شود تا یک مخلوط هموژن و بدون جریان بدست آید. مجددا و با سرعت کم تا بعد از زمان 2 دقیقه‌ای عمل آمدن هم زده شود.

کاربرد

بعد از اختلاط، محصول را روی سطوح آماده شده بریزید و تا رسیدن به ضخامت مورد نظر لایه پخش کنید. کاربرد پیوسته مخلوطهای مجزا باعث جلوگیری از تشکیل درزه‌ها می‌شود که باید توسط غلطک میخی و یا ماله نرم روتوش شوند. این محصول وقتیکه پخش می‌شود خود را تراز می‌نماید. برای سطوح متخلخل که تمایل به تشکیل حباب هوا دارند، پوشش را با استفاده از غلطک میخی پس از پخش کردن غلطک بزنید. زمان در دسترس برای کار به دما وابسته است. دمای سطوح و هوا برای کار نیز بین 5 تا 30 درجه است.

گیرش

در طول زمان گیرش، محصول باید از تبخیر آب مربوط به دمای بالا و اشعه خورشیدی محافظت گردد.

کارهای تعمیری

اگر محصول در یک لایه بسیار نازک اجرا شود، روز بعد یک لایه پرایمر Satex TG P را بر روی آن اجرا کنید و بعد از 4 ساعت محصول را تا رسیدن ضخامت مورد نظر اجرا کنید.

پوشش محافظ

محصول بعد از گیرش (2 تا 3 روز) نیاز به یک پوشش محافظ دارد که به طور مستقیم استفاده می‌شود. برای چنین اتاقهایی توصیه می‌شود تا از یک اپوکسی رزین بر پایه آب مانند SatePox WB 160 که با غلطک هم اجرا می‌شود، استفاده شود.

مصرف

حدود 1.5 کیلوگرم از پودر برای هر متر مربع به ازای 1 میلیمتر می‌باشد.

حمل و نقل و نگهداری

محصول SatePlan 10 در بسته‌های25 کیلوگرمی موجود است. در محیط خشک و در بسته‌بندی اصلی تا حداقل 12 ماه قابل نگه‌داری می‌باشد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.