Satex Top150
اکتبر 16, 2018
SatePox TC 120
اکتبر 16, 2018

SatePlan 20

خود تراز کننده کف تا 20 میلی‌متر و اصلاح شده با پلاستیک

خواص

این محصول یک ترکیب خود تراز کننده کف با گیرش هیدرولیکی و اصلاح شده با پلاستیک برای لایه با ضخامت تا 20 میلی‌متر می‌باشد. این محصول بر روی بتن و قطعات کف اجرا شده و خیلی سریع به مقاومت اولیه می‌رسد. پودر در سایت با آب ترکیب شده و تشکیل یک ترکیب بسیار عالی خود تراز و سیال را می‌دهد.

ویژگیهای اصلی:

- پرداخت کم به دلیل جریان بالا - سطح خود تراز کننده در هنگام پخش مصالح - قابلیت پمپاژ - بدون ترک و با جمع‌شدگی کم - قابلیت استفاده برای ترافیک عابر بعد از 2 تا 4 ساعت - پوشش کف (مانند کاشی سرامیک) بعد از 4 تا 6 ساعت - چسبندگی، مقاومت فشاری و کششی بالا - حداکثر ضخامت کار در یک مرحله 20 میلیمتر - امکان استفاده بدون هرگونه پوشش اضافی

حوزه‌های کاربرد

این محصول به عنوان لایه زیرین خود تراز کننده برای هرگونه سطوح معدنی ناهموار داخلی و نیز بلوکهای کف بتنی و نیز بتن مناسب می‌باشد.

اطلاعات محصول

مواد پایه: الیاف غیر آلی، ماسه سیلیکا، مواد افزودنی مخصوص و پودر مصنوعی رنگ: خاکستری دانسیته پودر: درحدود 1.2 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب دانسیته ملات ترکیب شده: درحدود 2.0 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب شکل ملات ترکیب شده: سیال نسبت اختلاط: 25 کیلوگرم محصول و 5.6 تا 6.2 لیتر آب زمان عمل آمدن: 2 دقیقه دمای کار: از 5 تا 35 درجه (هوا و سطوح کار) ابزار کار: ریختن، ماله نرم، جارو، غلطک میخدار ضخامت لایه: تا 20 میلیمتر زمان در دسترس برای کار: حدود 30 دقیقه در دمای 20 درجه مقاومت فشاری: حدود 20 مگاپاسکال (بعد از 28 روز) مقاومت خمشی کششی: حدود 6 مگاپاسکال (بعد از 28 روز) زمان استفاده برای عابر: بعد از 2 تا 4 ساعت زمان استفاده برای وسایل موتوری چرخ لاستیکی: بعد از 6 ساعت میزان مصرف: در حدود 1.5 کیلوگرم بر متر مربع به ازای هر میلیمتر

دستور العمل کار آماده‌سازی سطوح:

سطوح باید پایدار، عاری از گرد و خاک، روغن و گریس باشد. سوراخهای عمیق‌تر از 20 میلیمتر با استفاده از محصول ترکیب شده با 30 تا 50 درصد وزنی ماسه (دانه‌های 0 تا 2 میلیمتر) مخلوط می‌شود. به صورت هفتگی سطوح را با آب تا رسیدن به اشباع خیس کنید. برای سطوح با تخلخل بالا به منظور جلوگیری از تشکیل حباب هوا باید مجددا سطوح خیس شوند.

اختلاط

مقدار 25 کیلوگرم از محصول با 5.6 تا 6.2 لیتر آب در یک ظرف تمییز مخلوط می‌شود. لازم است تا درصدهای اختلاط به دقت لحاظ گردند. کاملا به مدت 3 دقیقه با استفاده از مته الکتریکی هم زده شود تا یک مخلوط هموژن و بدون جریان بدست آید. مجددا و با سرعت کم تا بعد از زمان 2 دقیقه‌ای عمل آمدن هم زده شود.

کاربرد

المانهای سازه‌ای مجاور مانند دیوارها یا ستونهای با باند انعطاف‌پذیر به منظور جلوگیری از هرگونه فرسایش و ترک بر روی سطوح کف، باید پوشانده شوند. بلافاصله بعد از اختلاط، محصول را روی سطوح آماده شده بریزید و اجازه دهید تا رسیدن به ضخامت مورد نظر لایه خود را تراز کند. مطمئن شوید که مخلوطهای بعدی برای انجام کار به صورت پیوسته تا انجام تمام کار وجود دارد. کاربرد پیوسته و درست مخلوطها باعث جلوگیری از تشکیل درزه‌هایی می‌شود که باید توسط غلطک میخی و یا ماله نرم روتوش شوند. سطوح بزرگ را می‌توان در کوتاهترین زمان ممکن با استفاده از پمپ ملات پوشش داد. برای زمانهای توقف بالای 20 دقیقه، پمپها باید تخلیه شوند. این محصول وقتیکه پخش می‌شود خود را تراز می‌نماید. پرداخت اضافه سطح با استفاده از غلطک میخی باعث کاهش در حجم کار برای پخش و ایجاد یک سطح خیلی صاف می‌شود. زمان در دسترس برای کار بسته به دما حدود 30 دقیقه در دمای 20 درجه می‌باشد. دمای سطوح و هوا برای کار نیز بین 5 تا 30 درجه است. موارد را بر روی سطوح حرارت دیده اجرا نکنید.

گیرش

در طول زمان گیرش، محصول باید از تبخیر آب مربوط به دمای بالا و اشعه خورشیدی محافظت گردد.

مصرف

حدود 1.5 کیلوگرم از پودر برای هر متر مربع به ازای 1 میلیمتر می‌باشد.

حمل و نقل و نگهداری

محصول SatePlan 10 در بسته‌های 25 کیلوگرمی موجود است. در محیط خشک و در بسته‌بندی اصلی تا حداقل 12 ماه قابل نگه‌داری می‌باشد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.