SatePox WBP 150
اکتبر 16, 2018
Satex Bfix
اکتبر 16, 2018

ملات پلاستر با گیرش هیدرولیکی و اصلاح شده با پلاستیک برای پانلهای عایق‌گذاری

خواص

این محصول یک ملات پلاستر ویژه جهت استفاده در به عنوان پوشش پانلهای عایق حرارت در سیستم Satex VWS می‌باشد.

ویژگیهای اصلی:

- کاربرد آسان - زمان زیاد برای استفاده - تنشهای داخلی کم - کیفیت بالای چسبندگی - مقاوم در برابر باران - مقاوم در برابر هوازدگی، آب، رطوبت و یخبندان پس از سفت شدن

حوزه‌های کاربرد

این محصول جهت پوشش پانلهای عایق مانند پلی استرن در سیستمهای Satex VWS می‌باشد.

اطلاعات محصول

مواد پایه: سیمان، مصالح مصنوعی و افزودنی‌ها رنگ: خاکستری و سفید شکل: پودر دانسیته حجمی: در حدود 1.5 کیلوگرم بر دسی‌متر مکعب دانسیته ملات: در حدود 1.6 کیلوگرم بر دسی‌متر مکعب دمای کار: بالای 5 درجه تا 30 درجه (هوا و سطوح) ابزار کار: ماله پلاستری، ماله فولادی ضخامت لایه: حداکثر 3 تا 8 میلیمتر زمان استفاده: در حدود 3.5 ساعت زمان خشک شدن: 1 روز به ازای هر میلیمتر پاک کننده: آب (در هنگام تازه بودن)

دستورالعمل کار کاربرد

مقدار 25 کیلو از محصول با 5.25 تا 5.75 لیتر آب مخلوط می‌شود. محصول با آب تا زمان بدست‌آمدن یک ملات بدون کلوخه مخلوط می شود. برای حدود 3 دقیقه با استفاده از مته الکتریکی بهم زده می‌شود. ملات برای مصرف بیش از 3.5 ساعت تهیه نگردد. عملیات هم زدن باید پس از 10 تا 15 دقیقه پس از انجام واکنش صورت پذیرد. این محصول بر روی پانلهای عایق به عنوان پوشش محافظ قرار می‌گیرد. ضخامت کار در حدود 2 میلیمتر برای لایه اول و با استفاده از ماله می‌باشد. فیبرهای شیشه‌ای داخل ملات تازه قرار می‌گیرند و با Satex B Plus پوشیده می‌شوند. ملات پلاستر Satex B Plus را می‌توان در کاربردهای دکوراسیون استفاده نمود.

مصرف

در حدود 1.6 کیلوگرم بر متر مربع به ازای هر میلیمتر ضخامت می‌باشد.

حمل و نقل و نگهداری

این محصول در کیسه‌های 25 کیلوگرمی (وزن خالص) سفید و خاکستری موجود است. در شرایط خشک و بسته‌بندی اصلی تا 12 ماه دوام می‌آورد.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.