Satex Cure AC
اکتبر 17, 2018
Satex Multi
اکتبر 17, 2018

Satex Cure WX

ترکیب عمل‌آوری بدون حلال برای بتن تازه

خواص

این محصول یک ترکیب عمل‌آوری بدون حلال برای بتن تازه می‌باشد.یک فیلم محافظ قوی و نفوذناپذیر در برابر آب بر روی سطح بزرگی از بتن بسته به عامل عمل‌آوری بتن قرار می‌گیرد. حفرات روی سطح بتن بسته می‌شوند و بنابراین تبخیر آب اختلاط بتن کاهش می‌یابد. فیلم محافظ بسته به شرایط آب و هوایی و تنشهای مکانیکی احتمالی تجزیه شده و از بین می‌رود. مصالح، تبخیر رطوبت ذاتی بتن را در اثر اشعه خورشیدی یا باد را از بین می‌برد و در نتیجه از عمل‌آوری خیلی سریع بتن جلوگیری می‌کند. با پرداخت بتن توسط Satex Cure WX خواص ویژه زیر به دست می‌آید: - عدم وجود ترک بر اثر انقباض یا جمع‌شدگی - افزایش مقاومت سطحی مانند مقاومت در برابر ساییدگی - عدم نیاز به سنباده زدن برای کاهش تخلخل سطح پوشش محافظ به طور ویژه در برابر بخار آب در طول چند روز اول که بتن تازه در معرض بیشترین خطر برای عمل‌آوری سریع می‌باشد، نفوذناپذیر می‌باشد.

حوزه‌های کاربرد

عمل‌آوری ملات و بتن معمولا پس از گیرش بتن نیاز است. حداقل زمان عمل‌آوری بستگی به توصیه‌های عمل‌آوری دارد. عمل‌آوری با این محصول یک روش باصرفه می‌باشد که سایر سنجشها را به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش ‌میدهد. این محصول در موارد زیر به کار می‌رود: - برای بتن جاده و قطعات کف - قابل کاربرد برای سازه‌های عمودی و افقی - در دماهای بالا، تابش‌های خورشیدی شدید، باد قوی و رطوبت کم هوا - برای سطوح بتنی بدون پوشش

اطلاعات محصول

مواد پایه: پارافین، موم حلال: ندارد رنگ: سفید شکل: مایع دانسیته: درحدود 1 کیلوگرم بر دسی‌متر مکعب ابزار کار: تلمبه پاششی میزان مصرف برای سطوح هموار: حدود 100 تا 150 گرم بر متر مربع دمای هوا و مصالح در حین کار: بالای 1 درجه

دستور العمل کار

محصول Satex Cure WX باید قبل از استفاده به خوبی تکان داده شود. این محصول با استفاده از اسپری به محض اینکه آب روی سطح قابل رویت نباشد (سطح کدر می‌شود)، اجرا می‌گردد. هرچه مصالح زودتر اجرا گردند، اثرگذاری لایه محافظ بیشتر خواهد بود. استفاده از قلم مو نیز ممکن است اما باعث افزایش مصرف می‌گردد. پوشش باید کاملا یکنواخت باشد. فیلم عمل‌آوری بر روی بتن به رنگ سفید درمی‌آید که باعث می‌شود نقاط کوچک به راحتی قابل مشاهده می‌باشد. لایه‌های با ضخامتهای بسیار متفاوت ممکن است باعث ایجاد لکه شود. گودالها و استخرها باید قبل از کاربرد این محصول تمیز شوند. در موارد دماهای خیلی بالا یا خیلی پایین، بتن نیاز به لایه محافظ اضافی در برابر گرم شدن یا سرد شدن دارد. فیلم محافظ زمانیکه بتن، ملات، پلاستر و سایر موارد بعدا اعمال می‌شوند، باید توسط ابزاری مانند جت بخار کاملا حذف شود.

مصرف

مصرف بستگی به زبری سطوح و ضخامت لایه انجام شده دارد. مقدار آن در حدود 100 تا 150 گرم بر مترمربع دارد. سطوح زبر و بافت‌دار مصرف بیشتری دارند. میزان مصرف برای سطوح عمودی کمتر است ولی در این موارد 2 لایه توصیه می‌شود.

حمل و نقل و نگهداری

محصول Satex Cure WX در جعبه‌های پلاستیکی 30 کیلوگرمی و بشکه‌های 190 کیلویی موجود است. در محیط خشک و به دور از یخبندان و در بسته‌بندی اصلی تا حداقل 12 ماه قابل نگه‌داری می‌باشد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.