Satex BDach
اکتبر 16, 2018
Satex PuFolie
اکتبر 16, 2018

Satex DFolie

غشاء ضد آب مایع برای کف‌ها

خواص

این محصول یک غشاء بدون حلال، با الاستیک بالا و تک جزئی برای سطوح سقف خشک می‌باشد. پس از خشک شدن یک غشاء لاستیکی بسیار الاستیک ضد آب (با قابلیت تبخیر) بدون درزه ایجاد می‌شود.

ویژگیهای اصلی:

- کش‌آمدگی تا 250 درصد در دمای 23 درجه - مقاوم در برابر زمان و اشعه UV و نیز تغییرات زیاد دمایی (از 20- تا 80 درجه)، اسیدهای رقیق، آلکالین و گازهای صنعتی

حوزه‌های کاربرد

- به عنوان غشاء آب‌بند، تزیینی و منعکس‌کننده برای کفهای قیری و فایبرسیمنت - پوشش محافظ کامل برای کفهای روی ساختمانهای اداری، کارخانه‌ها، مغازه‌ها، انبارها، سالنهای نمایش، بیمارستانها، مدارس و موارد بیشمار دیگر دارای کفهای صاف - بر روی بتن، روی و آلومینیوم - بر روی سطوح افقی و مایل • این محصول برای نواحی با فشار آب مناسب نیست.

اطلاعات محصول

مواد پایه: اکریلیک رنگ: خاکستری روشن، سفید شکل: نیمه مایع دانسیته حجمی: در حدود 1.6 گرم بر سانتیمتر مکعب میزان کش‌آمدگی: حدود 250 درصد ابزار کار: غلطک، قلم مو یا اسپری بدون هوا میزان مصرف: حداقل 1.6 کیلوگرم بر مترمربع زمان خشک شدن: در حدود 48 ساعت در دمای 20 درجه و رطوبت 50 درصد دمای کار: حداقل 10 درجه (هوا و سطوح) دمای مقاوم: از 20- تا 80 درجه پاک کندده: آب

دستورالعمل کار آماده‌سازی سطوح

سطوح باید باربر و بدون آلودگی، گرد و خاک، ذرات ریز، روغن و گریس باشد. سطوح قیری، آسفالت قدیمی، غشاءها و نمدهای قیری سقف باید با استفاده از حلال دارای پرایمر V به منظور تحکیم سطوح هوازده باید پرایمر شوند. درزه‌های ساخت و سازه‌ای مانند درزه‌های بین دو ساختمان با یک نوار درزبند الاستیک Satex B240 یا B400 پوشانده می‌شوند. در خصوص جابجایی‌های بزرگ، نوار باید در یک لوپ قرار گیرد تا درزه بالای سطح کف قرار گیرد. بعد از خشک شدن، غشاء مزبور ضد آب باقی می‌ماند. قرار دادن پشمهای الاستیک برای کار روی کفهای تخت صفر که در معرض ترک خوردگی هستند، ضروری می‌باشد. برای خشک شدن قابل قبول باید قبل و بعد از کار، هوا خشک باشد. برای کفهای بتنی و قطعات فایبر سیمنت باید پس از تمییز کردن، سطح کف با پرایمر V یا Satex TG یکدست شود. محصول بر روی پرایمر استفاده می‌شود.

کفهای فلزی

رنگ روی آلومینیوم و روی باید قلم موی سیمی پاک شوند. خوردگی‌ها باید حذف شوند و برای چسبندگی بهتر از پرایمر V استفاده شود. محصول پس از خشک شدن پرایمر اعمال می‌گردد.

نکات ظاهری

توصیه می‌شود از پوشش نازک در دماهای کم و رطوبت هوای بالا به منظور جلوگیری از خشک شدن کامل همه غشاء استفاده شود. استفاده از پوشش ضخیم باعث تاخیر در خشک‌شدن می‌شود. در هنگام باران کار باید کتوقف شود. کار در دمای زیر 10 درجه به ویژه برای پوشش ضخیم منجر به تشکیل ناقص فیلم و در نتیجه احتمال تشکیل ترک در پوشش می‌گردد. دمای کم و رطوبت بالای هوا باعث کاهش سرعت و دمای بالا و رطوبت کم هوا باعث سرعت بخشیدن به پروسه خشک‌شدن می‌شود.

مصرف

کفهای قیری، تزیینی و انعکاسی: حدود 1.6 کیلوگرم بر متر مربع در یک لایه کفهای فلزی و با پوشش ضد آب : حدود 2.0 کیلوگرم بر متر مربع در یک لایه پرایمرها: سطوح قیری: پرایمر V، 200 تا 300 سی سی بر مترمربع سطوح معدنی: پرایمر TG، 200 تا 300 سی سی بر مترمربع سطوح فلزی: پرایمر V، 200 سی سی بر مترمربع

حمل و نقل و نگهداری

این محصول در بسته‌های 20 کیلوگرمی و 7 کیلوگرمی (وزن خالص) و در رنگهای سفید و خاکستری روشن موجود است. در شرایط خشک و بدون یخبندان و در بسته‌بندی اصلی تا 12 ماه دوام می‌آورد. پرایمر V نیز در بسته‌های 6 و 17 لیتری موجود است (وزن خالص).
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.