Satex PuFolie
اکتبر 16, 2018
Satex Crystallin
اکتبر 16, 2018

Satex FFolie

غشاء ضد آب مایع الاستیک با پایه آکریلیک

خواص

این محصول یک غشاء ضد آب آماده شامل تعدادی حلال است که می‌توان با قلم مو در شکل مایع اجرا نمود. در حالت خشک به عنوان یک لایه ضد آب در اتاقهای با رطوبت و نیز بالکنها استفاده می‌شود.

ویژگیهای اصلی:

- آب‌بند - کاربری آسان - سطح هموار برای چسباندن مستقیم کاشی - با خاصیت الاستیک بالا (کش‌آمدگی حدود 250 درصد) این محصول باید با کاشی‌های سرامیکی که با چسب منعطف پایه سیمانی Satefix Flex پوشانده شود.

حوزه‌های کاربرد

- آب‌بند اتاقهای دائما خیس بدون درز که در آنها میزان بالای ضد‌آب بودن لازم است (مانند حمام، دستشویی، خشکشویی و غیره) - برای آب‌بندی قطعات کف با کیفیت پایین بر روی بالکنها و سرامیکها • این محصول برای استخرها که نواحی دایما در تماس با آب هستند مناسب نیست.

اطلاعات محصول

مواد پایه: اکریلیک رنگ: خاکستری روشن شکل: نیمه مایع دانسیته حجمی: در حدود 1.6 گرم بر سانتیمتر مکعب دمای کار: بالای 5 درجه (هوا و سطوح) ابزار کار: غلطک، قلم مو میزان مصرف: حداقل 1.6 کیلوگرم بر مترمربع زمان خشک شدن: در حدود 10 تا 15 ساعت در دمای 20 درجه زمان آماده قدم زدن: در حدود 10 تا 15 ساعت تعداد پوشش: 1 تا 2 آماده برای تعمیر کاشی: بعد از خشک شدن کامل (حدود 24 ساعت در دمای 20 درجه) پاک کندده: آب

دستورالعمل کار آماده‌سازی سطوح

قابلیت کاربرد بر روی سطوح معدنی شامل گچ و مصالح ساختمانی را دارد. سطوح در تماس با خاک باید در برابر رطوبت بالا زده آب‌بند شوند. سطوح باید از لحاظ ابعادی پایدار، خشک، عاری از آلودگی، گرد و خاک، روغن، گریس و خرده‌ریزها باشد. از Satex TG باید به عنوان پوشش پرایمر برای سطوح معدنی و گچ استفاده شود. پلاستر گچی، بردهای گچی و موارد مشابه باید ابتدا با یک ابزار مکانیکی زبر شوند.

کاربرد

بعد از خشک شدن پوشش پرایمر، محصول رقیق‌نشده با استفاده از غلطک چوبی و یا قلم مو اجرا می‌شود. بعد از خشک شدن کامل، لایه دوم باید اجرا گردد. به منظور انجام درست کار می‌توان عملیات را در لایه‌های با رنگهای مختلف انجام داد. وقتی از نوارهای Satex 50/3، 75/4 و 100/5 برای عایق‌بندی گوشه‌ها و درزه‌ها استفاده می‌شود، نوارها باید با محصول چسبیده شوند. برای کنترل بهتر ضخامت لایه استفاده از پشم الاستیک شماره 1 داخل غشاء Satex FFloie ممکن است. اگر غشاء به طور کامل خشک نشده است باید در برابر رطوبت محافظت گردد.

بردهای چوبی

محصول قابلیت استفاده مستقیم بر روی غشاء را دارد.

سطوح فلزی

روغن و گریس با استفاده از تینر باید حذف شوند. سطوح فلزی را با استفاده از اپوکسی رزین برای جلوگیری از خوردگی بپوشانید. ماسه سیلیکاتی (0.7 تا 1.2 میلیمتر) را روی پوشش تازه پخش کنید. پس از خشک شدن ماسه اضافی را بردارید و Satex FFloie را اجرا کنید.

مصرف

حداقل پوشش 1.6 کیلوگرم بر مترمربع می‌باشد. زبر کردن سطوح و استفاده از پشم الاستیک شماره 1 منجر به افزایش مصرف می‌شود.

حمل و نقل و نگهداری

این محصول در گونی‌های 7 و 20 کیلوگرمی و در رنگ خاکستری روشن موجود است. در شرایط خشک و بدون یخبندان و در بسته‌بندی اصلی تا 12 ماه دوام می‌آورد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.