Satex Crystallin
اکتبر 16, 2018
Satex Flex2K
اکتبر 16, 2018

Satex Flex2KS

دوغاب آب‌بندی هیدرولیکی دو جزئی

خواص

این محصول یک دوغاب پرکننده ترکها برای آب‌بندی انعطاف‌پذیر در نواحی داخلی و خارجی ساختمانها مانند دیوارهای بیرونی زیرزمین، کانتینرها، استخرها و نیز دیوارها و کفهای اتاقهای مرطوب یا خیس می‌باشد.

ویژگی‌های اصلی:

- پایداری و نفوذناپذیری حتی در برابر فشار آب - پرکننده ترکها تا حداقل 0.2 میلیمتر - کاربرد سریع و آسان - چسبندگی خوب با اکثر سطوح - مقاوم در برابر یخبندان و گذر زمان - غیر مضر برای محیط زیست به دلیل پایه خالص معدنی آن

حوزه‌های کاربرد

محصول Satex Flex2K برای آب‌بندی سطوح داخلی و خارجی ساختمانها مانند موارد زیر مناسب می‌باشد: - سطوح کف و دیوار در مناطق مرطوب و خیس - دیوارهای زیرزمین و پی‌ها - استخرها و کانتینرها - اتصالات مصالح سرامیکی این محصول از ساختمانها با آب‌بندی در برابر رطوبت خاک، آب نشتی و فشار آب محافظت می‌کند.

اطلاعات محصول

مواد پایه: سیمان، ماسه کوارتز، افزودنی‌های مصنوعی، امولوسیون رزین اکریلیک اصلاح شده رنگ: خاکستری دانسیته حجمی: در حدود 1.5 کیلوگرم بر دسی‌متر مکعب دانسیته ملات آماده: در حدود 1.8 کیلوگرم بر دسی‌متر مکعب نسبت اختلاط: 22.5 کیلوگرم از پودر محصول با 7.5 کیلوگرم از بخش مایع محصول زمان کار: حدود 45 دقیقه در دمای بالای 20 درجه سلسیوس دمای کاربردی: بالای 5 درجه سیلیوس تا 30 درجه سلسیوس (هوا و سطوح) تعداد پوشش: حداقل 2 مقاوم در برابر تنشهای مکانیکی: بعد از 3 روز نفوذناپذیر در برابر آب: بعد از 5 روز مصرف: حدود 1.8 کیلوگرم در هر میلیمتر پاک کننده: آب (هنگام تازه بودن)

دستورالعمل کار آماده سازی سطوح

سطوح باید سفت، پایدار و عاری از قطعات ریز باشد. تمام پوششها، رنگ و کثیفی‌ها باید از سطح کار زدوده شوند. سطح باید کمی تر باشد.

اختلاط

بسته به سطح و فشار آب حداقل 2 پوشش (3 تا 4 پوشش) نیاز است.

کاربرد

محصول Satex Flex2KS شامل بخش 7.5 کیلوگرمی مایع است که به بخش جامد (پودر 22.5 کیلوگرمی) به صورت پیوسته اضافه می‌گردد تا مخلوطی یکدست و بدون کلوخ بدست آید. سپس با دریل الکتریکی برای 3 دقیقه هم زده می‌شود. حداقل 2 لایه باید به کار رود. جهت جلوگیری از خسارت به لایه اول، لایه دوم با یک تاخیر حداقل 6 ساعته در دمای 20 درجه و حداکثر 24 ساعته اجرا می‌شود. لایه ضد آب تازه باید در برابر خشک شدن سریع در برابر آفتاب و نیز باران برای 3 روز محافظت گردد. این محصول مقاومت کششی خوبی دارد که اجازه استفاده در لایه‌های حفاظتی، دالها، کاشیها و پلاسترها را بعد از 3 روز می‌دهد. از گسترش ترکهای سازه‌ای باید با سنجشهای سازه‌ای مانند درز انبساط جلوگیری گردد. برای آب‌بندی درزه‌ها، یک درزگیر الاستیک دایمی و یا منعطف مورد نیاز است. محصول Satex Flex2KS را نباید بر روی سطوح یخزدهو یا در معرض دماهای بالا یا پایین اجرا کرد (دمای سطوح بالای 25 درجه). بخش مایع محصول باید به خوبی هم زده شود و در برابر یخبندان محافظت گردد.

حمل و نقل و نگهداری

محصول Satex Flex2K در کیسه‌های 22.5 کیلوگرمی (پودر) و بسته 7.5 کیلوگرمی (بخش مایع) موجود است. در شرایط خشک و بسته‌بندی اصلی و محافظت شده در برابر یخبندان تا 12 ماه دوام می‌آورد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.