Satefix ST
اکتبر 15, 2018
Satex VZ
اکتبر 15, 2018

مخلوط کاهش‌دهنده آب به مقدار زیاد/ نگه‌دارنده کارایی بتن برای مدت طولانی

خواص

این محصول تولید همه نوع بتن را با مقدار مشخصی سیمان بدلیل نرخهای دوز متنوع آن (0.6 تا 2 درصد) ممکن است. این محصول توانایی نگهداری کارایی بتن را دارد.
- سازگار با همه انواع سیمان
- نرخ دوز متنوع
- مقاومت اولیه و نهایی بالا
- نگهداری بلند مدت کارایی
- کاهش آب به مقدار مورد نیاز
- بازپخت
این محصول تقاضای آب بتن را کاهش می‌دهد و وزن واحد، نفوذناپذیری در برابر آب، مقاومت فشاری و دوام بتن را بسته به دوز مخلوط و میزان سیمان با توزیع هموژن ذرات سیمان در بتن افزایش می‌دهد. این محصول کارایی بتن را بهبود می‌بخشد. این مساله باعث قرارگیری بتن در مقاطع متراکم (پر آرماتور) بدون ریسک جداشدگی سنگدانه‌ها می‌شود.
حوزه‌های کاربرد

از این محصول در موارد زیر استفاده می‌شود:

- تولیدات بتن خود تراکم (SSC)
- مقاطع با آرماتور انبوه
- کاربردهای افزایش مقاوم سازه‌ای
- تولیدات بتن آماده
- تولید بتن برای انتقال در مسیرهای طولانی
- به عنوان مخلوط بازپخت
- تولید بتن در شرایط آب و هوایی گرم و سرد
- بتن با مقاومت اولیه بالا

دستور العمل کار

ابتدا 75% آب اختلاط بتن باید به بتن اضافه گردد و سپس مخلوط باید به 25% آب باقی‌مانده اضافه گردد.

اطلاعات محصول

رنگ: قهوه‌ای روشن ظاهر: مایع دانسیته: درحدود 1.07 گرم بر سانتیمتر مکعب pH: 4-9 پایه شیمیایی: پلیمر میزان کلر: کمتر از 0.1 درصد (مطابق EN 480-2)

مصرف

دوز مخلوط با توجه به عملکرد بتن تعیین می‌شود. از آن می‌توان در دوز 0.6 تا 1.2 درصد وزن الیاف جهت تولید بتن با شکل جریانی و دوز 1.4 تا 1.8 درصد وزن الیاف برای تولید SSC استفاده می‌شود. در نظر داشته باشید که مخلوط دارای خاصیت کاهش آب بسیار بالایی دارد. دوز مخلوط بسته به خواص سنگدانه‌ها و الیاف، دما و نسبت آب به سیمان می‌تواند تغییر نماید. توصیه می‌شود تا دوز مخلوط بهینه با تستهای آزمایشگاهی تعیین گردد.

حمل و نقل و نگهداری بسته‌بندی

فله: 15 تا 26 تن در هر تانکر IBC: 1200 کیلوگرم بشکه: 250 کیلوگرم سطل: 30 کیلوگرم

نگهداری و انبار

تا یک سال پس از تولید در بسته‌بندی باز نشده و در دمای بین 5 تا 35 درجه نگهداری می‌شود. باید قبل از استفاده تکان داده شود. از تابش مستقیم آفتاب و یخبندان محافظت گردد. سازگاری این محصول را می‌توان با مخلوطهای زیر ترکیب نمود. تستهای آزمایشگاهی همواره قبل از ترکیب محصولات توصیه می‌شود. - Satex VZ - Satex Pump - Satex Ae - Satex Antifrost

ایمنی، اکولوژی و دسترسی

قبل از استفاده حتما در آزمایشگاه خود آزمایش کنید. از لباسها، دستکش و عینک محافظهنگام کار با مخلوط استفاده شود. نباید با پوست و چشم تماس داشته باشد. در غیر اینصورت حتما با آب بشوید و به بیمارستان منتقل شوید.