Satex RMst
اکتبر 17, 2018
Satex RM5
اکتبر 17, 2018

Satex RM20

ملات تعمیر ضخیم با پایه سیمانی

خواص

این محصول یک ملات آماده تعمیر با پایه سیمانی برای کاربردهای داخلی و خارجی می‌باشد. کار با این محصول راحت است و باعث ترک یا شکستگی نمی‌شود. پس از سفت شدن در برابر یخبندان و هوازدگی مقاوم است. همچنین در برابر چرخه ذوب-یخ نیز مقاوم می‌باشد. همچنین دارای خاصیت تیکسوتروپی بالایی می‌باشد.

حوزه‌های کاربرد

این محصول برای بتن با رویه مناسب، واحدهای بتنی پیش‌ساخته، پر کردن حفره‌های بتنی و نیز تعمیر و بازسازی ساختمانهای قدیمی بکار می‌رود. همچنین برای تعمیر و پلاستر کردن سقف و دال نیز بکار می‌رود. برای سطوح ضخیم‌تر از 2 سانتیمتر تا 4 سانتیمتر به صورت لایه لایه بکار می‌رود. برای پرکردن سطوح ضخیمتر با ترکیب با ماسه کوارتز بکار می‌رود.

اطلاعات محصول

مواد پایه: سیمان، ماسه کوارتز و افزودنی‌های مصنوعی رنگ: خاکستری سیمانی ابزار کار: ماله و کاردک دانسیته حجمی: درحدود 1.6 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب دانسیته پس از اختلاط: درحدود 2.0 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب نسبت اختلاط: 25 کیلوگرم محصول با 3.4 تا 3.8 لیتر آب دمای کار: از 5 تا 30 درجه (هوا و سطوح کار) ضخامت لایه: 2 سانتیمتر زمان کار با ملات: حدود 60 دقیقه زمان گیرش: در دماهای بالاتر بیشتر و در دماهای پایینتر کمتر است مقاومت فشاری: بیش از 15 مگا پاسکال (28 روزه) پاک کننده: با آب وقتی تازه است

دستور العمل کار آماده‌سازی سطوح:

سطوح باید محکم و عاری از کثیفی، گرد و خاک روغن و ذرات ریز باشد. سطوح باید قبل از کار یک یا چند مرتبه خیس شوند.

کاربرد:

مقدار 25 کیلوگرم از محصول به صورت تدریجی داخل ظرف با 3.4 تا 3.8 لیتر آب ریخته می‌شود. تا زمان بدست‌آمدن یک ترکیب هموژن باید با مته الکتریکی هم زده شود و سپس با استفاده از کاردک اجرا شود. میزان دانسیته باید در هنگام استفاده از اسپری تنظیم گردد. مخلوط را با استفاده از اسپری، کاردک یا ماله اجرا می‌کنیم. در هنگامیکه چند لایه اجرا می‌شوند باید لایه دوم پس از گیرش لایه اول اجرا شود (در حدود 3 ساعت). به منظور جلوگیری از خشک شدن سریع نباید سطوح در معرض خورشید یا باد قرار گیرند.

مصرف

بسته به نوع سطح در حدود 2 کیلوگرم بر متر مربع برای هر میلیمتر ضخامت کار می‌باشد.

حمل و نقل و نگهداری

محصول Satex RM20 در کیسه‌های 25 کیلوگرمی موجود است. در محیط خشک و در بسته‌بندی اصلی تا حداقل 12 ماه قابل نگه‌داری می‌باشد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.