Satex D spachtel
اکتبر 17, 2018
Satex RMst
اکتبر 17, 2018

Satex RMF

ملات ریزدانه با پایه سیمانی اصلاح شده با پلیمر

خواص

این محصول یک ترکیب ملات خشک آماده اصلاح شده با پلیمر همراه با ماسه کوارتز منتخب برای ضخامت تا حداکثر 5 میلیمتر می‌باشد. مدول الاسیسیته این ملات کمتر از بتن است. جمع‌شدگی خیلی کم و مقاومت مکانیکی خوب مشخصات اصلی این ملات می‌باشند. ملات از قبل آماده شده در سایت با آب ترکیب می‌شود.

ویژگیهای اصلی:

- قدرت نگهداری بالای آب - تنشهای داخلی کم و در نتیجه جمع‌شدگی کم - کاربری آسان - قابلیت کاربرد از 0 تا 5 میلیمتر - تنها با آب مخلوط می‌شود

حوزه‌های کاربرد

این محصول به عنوان ملات ریزدانه برای کاربری‌های داخلی و خارجی در کارهای تعمیر بتن استفاده می‌شود. این محصول به طور ویژه برای تراز کردن و هموار نمودن معایب سطوح بر روی نواحی‌ای که قبلا با ملات تعمیر درشت‌دانه پر شده‌اند، استفاده می‌شود. این محصول همچنین برای اصلاح حبابهای هوا و شیارهای ریز در سطوح بزرگ مانند پوشش کم بتن بر روی فولاد استفاده می‌شود. پس از گیرش، آب آن تبخیر می‌شود و در برابر یخبندان و هوازدگی نیز مقاوم است. پس از تکمیل دوره گیرش (حداقل 2 روز) و پس از خشک شدن می‌توان روی آن رنگ زد.

اطلاعات محصول

مواد پایه: سیمان، مصالح خوب دانه‌بندی شده، ماسه کوارتز، رزین رنگ: خاکستری سیمانی دانسیته حجمی پودر: درحدود 1.3 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب شکل ملات: پلاستیکی دانسیته ملات تازه: درحدود 1.9 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب نسبت اختلاط وزنی: 25 کیلوگرم محصول با 5.25 لیتر آب دمای کار: از 5 تا 25 درجه (هوا و سطوح کار) ابزار کار: ماله، اسپری، رنده، تخته‌های نمد اندود ضخامت لایه: تا 5 میلیمتر زمان کار با ملات: حدود 45 دقیقه در دمای 20 درجه، در دماهای بیشتر این زمان کاهش می‌یابد مصرف: در حدود 1.6 کیلوگرم بر متر مربع برای هر میلیمتر

دستور العمل کار آماده‌سازی سطوح:

سطوح باید محکم، مقاوم در برابر بار و عاری از ذرات باشد. ذرات ریز و ماسه باید از سطح پاک شوند. سطح باید از قبل یک یا چند مرتبه با آب خیس شود.

اختلاط:

مقدار 25 کیلوگرم از محصول با 5.25 لیتر آب مخلوط می‌شود. ابزاری مانند مته‌های الکتریکی با ابزار هم زننده ابزار اختلاط مناسبی هستند. زمان اختلاط 3 دقیقه می‌باشد. هر وقت یک مخلوط بدون کلوخه بدست آمد می‌توان با ماله از آن استفاده نمود. این محصول بر روی سطوح هموار مرطوب با استفاده از رنده مالیده می‌شود (به منظور جلوگیری از تشکیل حبابهای هوا). سپس ملات را بر روی سطح تا ضخامت لایه حداکثر 5 میلیمتر مالیده می‌شود. برای استفاده از رنده باید سطح کوچک باشد. پس از گیرش (حدود 30 تا 90 دقیقه بسته به دمای سطح)، ملات را با استفاده از یک تخته اسفنجی ریزدانه خشک و یا ابزار مشابه هموار می‌نماییم. باقی‌مانده اثرات رنگی پس از هموارکردن با تخته فوم از بین می‌روند. زمان استفاده از مخلوط در حدود 45 دقیقه در دمای 20 درجه می‌باشد. این محصول نباید در معرض تابش خورشید و یا هوای یخ‌زده و یا بادی اجرا شود. عمل‌آوری: این محصول باید از خشک شدن سریع محافظت گردد. همچنین از تابش مستقیم نور خورشید و ریزش آب جلوگیری شود. سطح باید در صورت لزوم مرطوب نگه داشته شود. زمانیکه ملات هنوز تازه است، آب را بر روی پوشش اسپری نکنید. مصرف در حدود 1.6 کیلوگرم بر متر مربع برای هر میلیمتر می‌باشد. حمل و نقل و نگهداری محصول Satex RMF در کیسه‌های 25 کیلوگرمی موجود است. در محیط خشک و در بسته‌بندی اصلی تا حداقل 12 ماه قابل نگه‌داری می‌باشد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.