Satex Top50 Q
اکتبر 16, 2018
SatePlan 20
اکتبر 16, 2018

Satex Top150

سخت‌کننده سطوح بر پایه کوراندوم

خواص

این محصول یک عامل خشک آماده استفاده است که مقاومت پوشش کفهای صنعتی را به شدت افزایش می‌دهد. افزودنی‌های مخصوص به این ملات پخش شده روانی خاصی می‌بخشد که اجازه شکل‌پذیری خوبی را در بتن می‌دهد و باعث بدست‌آمدن یک سطح نفوذناپذیر هموار می‌گردد.

ویژگیهای اصلی:

- سطح هموار و هموژن - کاربری آسان بر روی بتن باربر - پیش‌گیری از ضربه در برابر ابزار مکانیکی سنگین - حالت رنگ‌پذیری - دانه‌بندی سخت گرید A ملات پخش‌شده آب بتن تازه پخش شده را می‌کشد. این محصول نسبت آب به سیمان را کاهش و دوام و مقاومت سطح را افزایش می‌دهد.

حوزه‌های کاربرد

این محصول برای افزایش مقاومت بناهای صنعتی، انبارها، مغازه‌های بزرگ، پارکینگهای سر پوشیده و رو باز و نیز سطوح بتنی در برابر ضربه به کار می‌رود. به طور ویژه مناسب بناهای صنعتی سنگین می‌باشد.

اطلاعات محصول

مواد پایه: سیمان، دانه‌های کوراندوم منتخب، رنگدانه حداکثر اندازه دانه: 2.5 میلیمتر رنگ: خاکستری، قرمز، سبز، زرد و ذغالی شکل: پودر دانسیته حجمی: 1.8 کیلوگرم بر دسیمتر مکعب ابزار کار: پاشش دوز کار: 4 تا 6 کیلوگرم بر متر مربع روش آزمایش: TS:699/DIN:52108

دستور العمل کار آماده‌سازی سطوح

بتن مسلح سطوحی که این محصول بر روی آن اجرا می‌شود نیاز به حداقل مقاومت کلاس BS20 دارند. سطوح بتن تازه نباید با استفاده از ماله پلاستر فلزی هموار شوند و باید از ماله چوبی استفاده شود. در هنگام اجرای محصول باید شکل بتن در نظر گرفته شود. اگر کم باشد، سخت‌کننده نمی‌تواند آب لازم را برای واکنش جذب نماید. در چنین صورتی سخت‌شدگی لازم اتفاق نمی‌افتد. اگر بیشتر باشد آنوقت محصول به طور کامل در بتن غرق شده و نتیجه لازم بدست نمی‌آید.

کاربری

به محض اینکه بتوان بر روی بتن راه رفت، محصول بر روی کل سطح به طور یکسان با استفاده روش پاشیدن اجرا می‌شود. پیشنهاد می‌شود تا محصول پاشیده شده از یک گونی بر روی کف اجرا شود. این محصول باید بر روی بتن مسلح با استفاده از ماله اجرا شده و بعد با ماله پلاستری یکنواخت شود. به منظور جلوگیری از گیرش زود کمی آب باید به آرامی بر روی سطح اسپری شود و سپس سطوح با فویل پوشانده شود. روش دیگر محافظت محصول با استفاده از ترکیبات عمل‌آوری Satex می‌باشد.

مصرف

میزان مصرف در حدود 4 تا 6 کیلوگرم بر متر مربع می‌باشد.

حمل و نقل و نگهداری

محصول Satex Top150 در بسته‌های 25 کیلوگرمی موجود است. در محیط خشک و در بسته‌بندی اصلی تا حداقل 6 ماه قابل نگه‌داری می‌باشد.
 
برای دریافت اطلاعات در رابطه با چسب کاشی پودری و چسب کاشی خمیری با ما تماس بگیرید.